01.09.2024 | 12:00 | P | Kopanina

1 - 1
[0 - 1]
Starší žáci (U15)FC Nebušice

Starší žáci během slavnostního víkendu odehráli derby s Nebušicemi. Zápas vítěze neurčil.

Přední Kopanina - Jakožto součást programu oslav devádesati let klubu FC Přední Kopanina se modročervená kategorie U15, tedy starší žáci, utkali v derby s Nebušicemi. Hráči se s náročnými podmínkami při vysokých teplotách poprali jak nejlépe mohli a divákům předvedli pěkný zápas. Už to vypadalo, že si Nebušice odnesou výhru, ale s poslední akcí domácí srovnali na konečných 1:1.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Při oslavách 90 let fotbalu na Přední Kopanině jsme si dali dostaveníčko se sousedními Nebušicemi. Hrálo se v pravé poledne a tomu odpovídala i vražedná teplota. Všichni protagonisté tohoto svátečního přáteláku k tomu přistoupili velmi zodpovědně a i v tak úmorném vedru dokázali hrát oba mančafty fyzicky náročný fotbal. Nebušice se ujaly v prvním poločase vedení, které držely celý zápas až do 79. minuty. V poslední minutě se však naši kluci nadechli k závěrečnému ataku a po centru Sliveneckého z levé strany se prosadil Oliver Tsang. Chtěl bych všem hráčům a lidem kolem kopaninského fotbalu poděkovat za skvěle pojatý sváteční víkend. Z mého pohledu byla remíza zasloužená pro oba celky.

Ulbrich - Zálešák, Davagle, Tekushev, Cestr - Peřina, Voska, Bošek, Škopek - Slivenecký, Akhmedov I. Náhradníci: Akhmedov A., Hanus, Tsang. Trenér: Martin Skočdopole.

80. Tsang (1:1)