25.08.2024 | 17:00 | P | Řepy
TJ Sokol Řepy
3 : 3
[1 : 2]

Mladší dorost i ve druhém přípravném utkání zaznamenal remízu. Tentokrát proti Sokolu Řepy.

Řepy - Druhý přípravný zápas mladšího dorostu se odehrál v Řepích, kde se FCPK U17 utkala proti Sokolu. Domácí byli od začátku lepším týmem a zaslouženě se ujali vedení ve 24. minutě. Modročervení však bojovali, a to doneslo srovnání po brance Zavadila. Následně hosté dokonce vyšli do vedení po první trefě Chudady. Za tohoto stavu se šlo do šaten. Sokol Řepy začal i druhou půli lépe a opět skóroval k srovnání stavu na 2:2. Poté branka nepadla až do závěrečné desetiminutovky, kdy nejprve domácí skóre otočili na svou stranu, ale 2 minuty před koncem Chudada zachránil alespoň remízu na konečných 3:3.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Další přátelské utkání, kdy domácí předvedli pěknou kombinační hru, byli neustále volní a přehrávali nás po všech stránkách. My jsme na hřišti bloudili, nebyli jsme si schopni přihrát míč, protože jsme stáli. Ve 24. minutě domácí na pravé straně přečíslil naši obranu a po přihrávce na vápno a střelou k tyči šli do vedení 1-0. Ve 30. min. zapresoval Zavadil, donutil domácího brankáře k chybě a srovnal na 1-1. Následně ve 38. Chudada vystihl přihrávku brankáře a zatočil míč z vápna k levé tyči a zvýšil na poločasových, nespravedlivých pro domácí, 1-2. Soupeř začal druhou půli zase herně daleko lépe a my jsme běhali jak na plácku za barákem od zdi ke zdi. V 50. minutě podobná akce jako ve 24. a bylo srovnáno na 2-2. V 80. minutě, po dětinském faulu v rohu vápna, kopali domácí penaltu, kterou naštěstí domácí hráč kopl po "ostravsku" 2m nad bránu. O 5 minut později v 85. už domácí prošli středem skrze naše hráče a otočili stav na 3-2. Pak jsme měli pár šancí my, Chudada, Škorňa a nakonec se v 88. minutě individuálně prosadil Chudada na 3-3. Zápas z naší strany postrádal cokoliv fotbalového, byla to smutná podívaná. Vyzdvihnu výkony starších žáku Tekusheva a Škopka, kteří se nebáli hrát a předvedli slušný výkon.

Štička, Fuksa, Fronk, Nachtman, Krejča, Živkovski, Škorňa, Flek, Chudada, Vrabec, Zavadil. Náhradníci: Borůvka, Tekushev, Škopek, Moretti, Dragon. Trenér: Kamil Chudada.

30. Zavadil (1:1), 38. Chudada (1:2), 88. Chudada (3:3)