3 : 3
[1 : 1]
np 1 : 3

Starší dorost uspěl v poháru proti Lochkovu až na penalty.

Lochkov - Starší dorost v úterý odehrál svůj první soutěžní zápas sezony. Jednalo se o první kolo poháru dorostů na hřišti Lochkova. Duel byl vyrovnaný a o půli se měnily strany za nerozhodného stavu 1:1. V druhém poločase se každý z celků trefil ještě dvakrát, kdy kopaninský Strnadel dovršil hattrick. Po 90 minutách se tak hrálo za skóre 3:3 a následovaly penalty. V nich zazářil náš brankář Halák a dotáhl nás k vítězství.

Hodnocení trenéra - Jan Sumec:

První poločas jsme diktovali hru, bohužel jsme však zároveň neproměnili šance, a do šaten se tak šlo za stavu 1:1. Druhá půle byla úplně jiná. Nervózní, nepřesní, nakopávali jsme míče a v 60. minutě nás taky potrestal domácí hráč Hauer, který dostal červenou. Hráli jsme tedy v deseti, a to se děli věci až jsme to dohráli k penaltám. V nich bych vyzdvihl Haláka, který podržel tým, dal penaltu a tři chytil.

Halák, Novotný, Novák, Hauer, Hrubý, Bradáč, Dimko, Šimek, Všetečka, Strnadel, Smejkal. Náhradníci: Šálek. Trenér: Jan Sumec.