12.10.2024 | 13:00 | M | Hrdlořezy

4 - 5
[4 - 3]
Spartak Hrdlořezy Starší dorost (U19)

Starší dorost málem zařídil překvapení kola, nakonec však přestřelku s Hrdlořezy vyhrál.

Hrdlořezy - Starší dorost sehrál svůj sedmý mistrák této sezony v sobotu na půdě Hrdlořezů, tedy posledního týmu tabulky. FCPK jakožto lídr soutěže tedy byla v roli velkého favorita. Průběh utkání však byl daleko od očekávaného. Domácí na Kopaňáky namotivovaně vlítli a po dvaceti minutách překvapivě vedli už 2:0. Rychlý start určil tempo zápasu, kdy nakonec v první půli padlo hned sedm branek. Hrdlořezy se prosadily čtyřikrát, zatímco modročervení vstřelili tři góly. Hosté ale v druhé půli ukázali, proč vedou tabulku. Po náročném prvním dějství vyšli na druhých 45 minut odhodlaně a rychle srovnali na 4:4. Hrdina duelu, Jakub Zavadil, následně dovršil svůj hattrick a zajistill U19 její šestý letošní úspěch.

Hodnocení trenéra - Jan Sumec:

Hráli jsme na malé umělé trávě, která nám zcela neseděla a v prvních dvaceti pěti minutách jsme se vůbec neprosazovali. Udělali jsme pár změn a bylo to na hře znát, do prvního poločasu jsme prohrávali o gól. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji a důrazněji. Dostávali jsme se více do vápna a dvakrát jsme proměnili. Musím uznat, že bych tento tým netipoval na poslední místo.

Halák (K) - Novotný, Bíro, Zavadil, Novák - Hrubý, Šimek, Včelař - Škorňa, Bradáč, Strnadel. Náhradníci: Hauer, Živkovski. Trenér: Jan Sumec.

22. Bradáč (2:1), 33. Strnadel (3:2), 40. Zavadil (3:3), 53. Zavadil (4:4), 67. Zavadil (4:5)