24.09.2024 | 17:00 | M | Březiněves

1 - 12
[0 - 2]
TJ Březiněves Starší dorost (U19)

Starší dorost v dohrávce druhého kola předvedl střeleckou show do sítě Březiněvse.

Březiněves - Po těsné záchraně v této soutěži minulou sezonu se nyní starší dorost FCPK zvednul a začal nový ročník úspěšně. V dohrávce druhého kola proti Březiněvsi došlo k pomalejšímu rozjezdu, ale jakmile začaly padat góly, tak jich přibývalo ve velkém. Do kabin se o přestávce šlo za stavu 2:0 pro Kopaňáky, ale v druhé půli se modročervení rozstříleli a trefili se hned 10x. Nakonec z toho byla vysoká výhra 12:1 a po čtyřech duelech má starší dorost devět bodů.

Hodnocení trenéra - Jan Sumec:

První poločas jsme byli aktivní a vytvořili jsme si i šance, ale proti byl soupeřův gólman. K závěru první půle jsme se konečně dvakrát prosadili. Do druhého poločasu jsme udělali změnu ve středu hřiště; byli jsme aktivní, důrazní a de facto vše co jsme si vytvořili jsme proměnili v gól. Musíme zapracovat v rozehrávce a proměňování šanci.

Halák (K) - Novotný, Smejkal, Novák, Hrubý - Bíro, Strnadel, Všetečka - Chudada, Škorňa, Kysilka. Náhradníci: Hauer, Šimek, Azare, Včelař. Trenér: Jan Sumec.