3 - 3
[0 - 2]
Prague Raptors FCPK B

Rezerva v dramatickém utkání remízuje s Raptors. Pátý zápas v řadě bez výhry.

Zličín - Důležitý zápas čekal o víkendu kopaninskou rezervu. Ta vyjela do Zličína, kde se utkala s celkem Raptors, který měl jednobodový náskok. FCPK vstoupila do zápasu skvěle a během úvodních patnácti minutách si vytvořila vedení 2:0. Za tohoto stavu se o půli šlo do šaten. V druhém poločase se však domácí díky třem brankám za čtvrt hodiny zmohli k obratu a měli nasměřováno k vítězství. Poslední slovo ale měli hosté, kteří v 83. minutě vyrovnali po druhém gólu Vágnera. Rezerva tak uhrála remízu 3:3 a po páté za sebou nedokázala zlomit výsledek ve svůj prospěch.