2 - 5
[2 - 1]
FCPK BFK Řeporyje-Praha 5

Rezerva kolapsovala v druhé půli a nechala si od Řeporyjí dát celkem pět branek.

Přední Kopanina - Po sérii čtyř výher za sebou se nyní rezerva FCPK nachází v opačném rozpoložení. Minulý týden prohrála ve Střešovicích, a během devátého kola na domácí půdě předvedla odevzdaný výkon proti Řeporyjím. Do poločasové přestávky si sice modročervení odnesli vedení 2:1, ale v druhé půli jak kdyby na hřišti byli jenom hosté. Řeporyje se prosadily čtyřikrát a utkání otočily ve svůj prospěch na konečné skóre 5:2. Pro FCPK B se jedná o třetí duel v řadě bez úspěchu.

Hodnocení trenéra - František Melounek:

Do dnešního zápasu jsme jednoznačně šli s tím, že chceme doma naplno bodovat! První poločas jsme měli velkou převahu, bohužel jsme ale neproměnili spoustu šancí, které jsme si vytvořili. První půle tak skončila 2:1 v náš prospěch.
Za to druhý poločas, který se mi ani nechce hodnotit, byl z naší strany katastrofální!!! Všichni hráči, kteří včera nastoupili a hráli, by se měli nad sebou zamyslet!!!

Pospíšil - Kočí, Kareš (81. Spizzirri), Razetto, Vik - Salsa (58. Zavadil), Vágner, Jančí (58. Čvirk) - Barratt (67. Melounek), Hájek, Veleba. Trenér: František Melounek.

16. Hájek (1:0), 34. Kareš (2:0)