^
01.09.2024 | 17:00 | M | Př.Kopanina
3 : 1
[0 : 0]

Kopaninská rezerva si připisuje třetí výhru v řadě a upevňuje své postavení v TOP čtyřce.

Přední Kopanina - Po nevydařeném úvodním kole sezony se rezerva Kopaniny rozehrála a dostala do formy, kterou potvrzuje třetí výhrou v řadě. Po výhře 3:1 na hřišti Slivence z minulého týdne si FCPK B připisuje stejný výsledek i ve čtvrtém kole, kdy porazila během slavnostího víkendu na svém hřišti Cholupice. Modročervení se tak vydávají na lov nejvyšších příček soutěže a momentálně uzavírají TOP 4 s devíti body. Příští víkend je čeká duel proti rezervě Meteoru, která se nachází na předposledním místě.

Hodnocení trenéra - František Melounek:

V domácím utkání proti Cholupicím jsme se ujali vedení brzo, konkrétně ve 13. minutě po brance Razetta. Poté však následovaly neproměněné šance, kdy například v 37.min. Kočí z levé strany předložil Urbanovi, který však z 10 metrů neprostřelil brankáře a bránící hráče. Následný rohový kop zahrával Razetto a hlavou přestřelil Tržický. V nastaveném čase první půle našel Razetto dlouhým pasem za obranu Urbana, kterého vychytal brankář a chvilku nato z úhlu i Šalanského. Další branky jsme přidali až ve druhém poločase, kdy se trefili Lískovec s Urbanem a rázem bylo skóre 3:0. V 86. min. Kareš hezky prošel přes dva hráče, ale jeho přízemní střelu z 18 metrů brankář napodruhé zneškodnil. V nastaveném čase druhého poločasu Veleba hlavou z malého vápna těsně minul po centru Jančího z pravé strany. Z utkání si nakonec i přes spoustu nevyužitých šancí vezeme tři body.

Pospíšil - Kočí (46. Vik), Kučera, Kareš, Tržický (K) (81. Salsa) - Hollerbach (46. Veleba), Šalanský (73. Zavadil) - Razetto (64. Jančí), Verner, Lískovec - Urban. Trenér: František Melounek.

13. Razetto (1:0, as. Verner), 60. Lískovec (2:0, as. Vik), 63. Urban (3:0, as. Kučera)