25.08.2024 | 17:00 | M | Slivenec
TJ AFK Slivenec
1 : 3
[1 : 2]

Rezerva na Slivenci otočila zápas a připisuje si druhou výhru v sezoně. Hattrickem se blýskl Hájek.

Slivenec - Kopaninská rezerva se v neděli podvečer vydala na Slivenec, kde za zamračeného počasí odehrála třetí kolo soutěže. Po prohře s MSM a úspěchu proti Nebušicím nyní modročervené čekal nepříjemný soupeř, který loni ukázal, že to na FCPK umí. A to bylo vidět i ze začátku tohoto duelu. Slivenec se ujal vedení ve 13. minutě, kdy k radosti početné domácí kulisy otevřel skóre Tomáš Adamec. Kopanina tak šlápla na plyn, a těsně před odbití 30. minuty se prosadil Štěpán Hájek. Srovnáno 1:1. Hájkovo show však nebylo u konce. O chvílí později se opět trefil a otočil výsledek na kopaninskou stranu. Do šaten se šlo za stavu 1:2. Ani přestávka však kanonýra od letiště nezchladila, a již v 51. minutě slavil Hájek hattrick. Po zbytek klání už se nikdo neprosadil, a FCPK B si tak ze Slivenec veze vydřenou výhru a 3 body!

Hodnocení trenéra - František Melounek:

Do tohoto zápasu jsme vstoupili s cílem potvrdit výhru z minulého týdne, což se nám ze začátku moc nedařilo. Obdrželi jsme branku ve 13. minutě, kdy šli domácí do vedení 1:0. Po obdrženém gólu jsme se však probrali a začali jsme hrát aktivněji; to přineslo ovoce v podobě trefy Štěpána Hájka ve 29. min. a skóre bylo 1:1. Ve snaze přidat další gól jsme nepřestávali, a do konce poločasu jsme přidali další branku, díky které jsme otočili vývoj duelu. Hra v druhém poločasu byla z naší strany hodně zbrklá a snadno jsme se zbavovali míče. Naštěstí si Štěpán Hájek obul hattrickové kopačky a vsítil uklidňující třetí branku. I přes dvougólové vedení nás soupeř dostával pod tlak a museli jsme zůstat na pozoru abychom neobdrželi kontaktní branku. Nakonec si ze Slivence vezeme výhru a důležité body do tabulky.

Zavadil L. - Vik (K), Salimehmed, Kočí, Zelenka - Jančí (46. Lískovec), Veleba Kučera, Kareš (61. Zavadil R.) - Hájek, Urban (85. Bíro). Trenér: František Melounek.

29. Hájek (1:1, as. Zelenka), 36. Hájek (1:2, as. Urban), 51. Hájek (1:3, as. Kareš)