17.08.2024 | 17:00 | M | Př.Kopanina
FC Nebušice
8 : 1
[3 : 0]

Kopaninská rezerva odčinila porážku v prvním kole vysokou výhrou v derby s Nebušicemi.

Přední Kopanina - Po nevydařeném startu do sezony, kdy v úvodním kole prohrála kopaninská rezerva na hřišti MSM 1:6, měli modročervení šanci napravit to v místním derby proti Nebušicím - tento soupeř postoupil po roce zpět do 1.A třídy. FCPK B tedy byla určitě favoritem, a této role se ujala již od prvního hvizdu. Po třech minutách vstřelil svou první branku za klub Timothy Barratt, a domácí se tak ujali brzkého vedení. Stav 1:0 se držel více než půl hodiny, avšak před poločasem se kopaninští rozjeli a stihli vsítit ještě dvě rychlé branky. Strany se tedy měnily za skóre 3:0. V druhé půli FCPK navázala na konec té první, a pokračovala v gólech. Do konce utkání vstřelila ještě pět, a na druhé straně se Nebušice prosadily jednou. Barratt završil hattrick a Kopanina B bere z derby tři body.

Hodnocení trenéra - František Melounek:

Do regionálního derby s Nebušicemi jsme šli s jasným cílem - odčinit porážku z minulého kola, což se nám také povedlo. Chtěl bych kluky pochválit za skvělý výkon, a doufám, že nás tato výhra nakopne a podobné výkony jako byl tento budeme podávat i v dalších zápasech, které nás čekají. Od první do devadesáté minuty jsme byli lepším týmem, a to se také potvrdilo na výsledku. V dalším zápase jedeme na těžký Slivenec, kde budeme chtít výhru potvrdit.

Pospíšil - Vik (K), Kočí, Černý, Kareš - Veleba, Zelenka (60. Bíro) - Klouček (60. Zavadil), Barratt, Bárta (46. Holouš) - Bradáč (46. Jančí). Trenér: František Melounek.

3. Barratt (1:0), 39. Barratt (2:0), 45. Klouček (3:0), 51. Jančí (4:0), 60. Kočí (pen., 5:0), 79. Veleba (6:0), 86. Jančí (7:1), 87. Barratt (8:1)