1 - 0
[1 - 0]
FCPKSK Hřebeč

Kopanina vydřela třetí výhru v divizi. Tři body proti Hřebči trefil Urban.

Přední Kopanina - Třetí skalp získali fotbalisté Přední Kopaniny v aktuálním ročníku 4. České fotbalové ligy. Po Ústí nad Labem a Českém Brodu porazili Kopaňáci sousední SK Hřebeč 1:0. Branku vstřelil už v prvním poločase Daniel Urban. Kopanina má jedenáct bodů a patří jí desáté místo. Za týden míří na horkou půdu do Neratovic.

Blížil se konec prvního poločasu, když přišel klíčový moment zápasu. Mainolfi vysunul precizně Urbana, který prokázal chladnokrevné zakončení po zemi na zadní tyč. Druhá branka Urbana v sezóně a jedenáct bodů pro FCPK!

Utkání mělo zápletku. Oba týmy dělil před zápasem jediný bod a s ohledem na aktuální umístění v tabulce potřebovaly zvítězit oba. Nakonec se povedlo domácím využít výhodu domácího prostředí.

Zápas se hrál na velmi těžkém terénu, který se rozbahnil po celonočním dešti a zápasech mládeže předcházejících vrcholu dne. Kopanina šla do utkání po čtyřech nepovedených zápasech, ve kterých vybojovala jediný bod. Hřebeč naposledy utrpěla debakl 0:5 doma s Tempem.

K vidění bylo na těžkém terénu spousta soubojů, ale k žádnému vyloučení nedošlo. Vynikající výkon gólmana Zavadila pomohl modročerveným ke třem bodům, když v klíčových momentech byl na správných místech. Je to první vychytaná nula pro Kopaninu v letošním ročníku čtvrté ligy.

Za týden vyráží svěřenci trenéra Daniela Votta na stadión soupeře, kterým bude SK Neratovice, aktuální druhý tým tabulky.

Zavadil - Kučera, Schierreich, Černý, Zelenka - Asad (88. Salimehmed) - Havránek, Mainolfi, Edrees (70. Razetto), Lískovec (70. Kareš) - Urban (K) (50. Barratt). Trenér: Daniel Vott.

44. Urban (1:0, as. Mainolfi)