Mezinárodní svaz mládeže
6 : 1
[2 : 0]

Kopaninská rezerva zahájila sezonu prohrou na Podvinném mlýnu proti týmu MSM.

Podvinný mlýn - Na úvod sezony se rezerva Přední Kopaniny vydala na Podvinný mlýn odehrát úvodní kolo skupiny B 1.A třídy proti Mezinárodnímu Svazu Mládeže. Jedná se o nováčka soutěže, který postoupil z B třídy, kde prokázal svou kvalitu. I přes vysoký konečný výsledek se na první branku čekalo více než půl hodiny. Domácí udeřili v 34. minutě, kdy se prosadil Chelebiiev. MSM krátce před poločasem zdvojnásobil svůj náskok, a do šaten se šlo za stavu 2:0. Chvíli po začátku druhé půle domácí skórovali potřetí, čímž si do velké míry ujistili výhru. Do konce utkání se MSM trefil ještě 3x, a FCPK jednou, kdy se prosadil Jakub Klouček. Konečný stav tak ukazoval 6:1.

Zavadil - Vik (K), Kočí, Černý, Kareš - Jančí (70. Bíro), Verner, Holouš - Veleba, Zelenka, Klouček. Trenér: František Melounek.

82. Klouček (4:1, as. Kočí)