27.07.2024 | 10:00 | P | Březiněves
FK Admira Praha
4 : 0
[1 : 0]

Kopanina dostala od Admiry čtyři góly a žádný nedala. Další soupeř: Slavoj Žatec.

Březiněves - Parádní pažit v Březiněvsi, pěkné počasí, druhý třetiligový soupeř Kopaniny v letní přípravě - FK Admira Praha. Atraktivní zápas skončil zaslouženým vítězstvím favorita. Rozdíl mezi oběma soupeři nebyl čtyřgólový, ale Kopanina své šance neproměnila a musela přijmout porážku 0:4. Další zápas hrají Kopaňáci už zítra, když v Dobrovízi od 18 hodin přivítají účastníka ústeckého přeboru Slavoj Žatec.

Zápas Admiry s Kopaninou nabídl souboj dvou mladých týmů, běhavý fotbal s řadou šancí na obou stranách. Favorit měl míč více v držení, v poločase vedl 1:0 a ve druhé půli přidal další tři góly. Na straně Kopaniny tři tutovky sám na gólmana neproměnil Daniel Urban, velkou šanci měl nováček Timi Barratt a také Vojta Ptáček, který ještě neodletěl do Irska na studia a dostal pětadvacet minut ve druhé půli místo Dana Urbana.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott :

Dobrá fyzická prověrka pro nás. Utkání z naší strany sneslo kritéria zejména v první půli, měli jsme své šance, já tam viděl určitě pět velkých možností, bohužel jsme neproměnili. Po přestávce nám začaly docházet síly, měli jsme bohužel menší počet hráčů na střídání kvůli zraněním a neočekáváným omluvenkám na poslední chvíli. Začalo být vedro, soupeř prostřídal a druhá půle byla pro nás těžká. Ale kluci si zaběhali, viděli rozdíl v kvalitě, rychlosti, práci s míčem, utkání určitě splnilo svůj účel.

Matějka - Mejdr, Kučera, Hovorka - Asad - Hollerbach, Edrees, Mainolfi, Kareš - Barratt, Urban. Hokejové střídání: Razetto, Hájek, Ptáček. Trenér: Daniel Vott.