^
13.05.2024 | 18:30 | M | Dolany
TJ Sokol Dolany
Pardálové
3:3
[2:1]

Pardálové vezou z Dolan remízu. V pěkném zápase pořád dotahovali.

Dolany - Nádherný areál Dolany nad Vltavou leží přímo u řeky a v pondělí 13.5. si to tam opět rozdali Pardálové Dolan a Přední Kopaniny. A stejně jako na podzim se v utkání zrodila remíza 3:3. V zajímavém utkání se za modročervené trefili postupně Novák, Trojek a Záhorec.


Hodnocení zápasu - Tomáš Cigánek (člen realizačního týmu):

Druhý jarní zápas, rozjížděli jsme se pomaleji, také proto, že jsme se pomalu sjížděli a někteří hráči zamířili do Dolan, ale nikoliv nad Vltavou! Nakonec jsme se sešli v kompletu a začali domácí tým přehrávat. To už jsme však prohrávali 0:2. Do přestávky snížení, po pauze srovnání a mnoho dalších šancí, ovšem špatně pro nás z ojedinělé situace skóroval soupeř (2:3). Naštěstí jsme stihli srovnat, protože v tomto utkání jsme si minimálně remízu zasloužili, ale měla to být výhra. Jinak Dolany krásný areál u Vltavy, fajn soupeř, dobrá hospoda, užili jsme si to. Za mě velmi dobrý koučing Michala Rákosníka, absentujícího na hřišti kvůli zranění, který se nebál srovnat i ostré hochy v našem týmu.

 

Sestava

Dvořák - Fryk, Bartoš, Skalník, Kazda - Stára, Trojek, Novák, Jiroušek - Roky, Cigánek. Hokejové střídání: Jonáš, Záhorec, De Blasio, Krulich (všichni tři posledně jmenovaní přišli pozdě).

Góly

Novák (1:1, as. De Blasio), Trojek (2:2, as. Stára), Záhorec (3:3, as. Jiroušek)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bartoš Martin90---
Cigánek Tomáš90---
De Blasio Vincenzo90---
Dvořák Jan90---
Fryk Petr90---
Jiroušek Martin90---
Jonáš Michal90---
Kazda Alexander90---
Ki Young Roky90---
Krulich Ladislav90---
Novák Michal901--
Skalník Petr90---
Stára Martin90---
Trojek Jiří901--
Záhorec Michal901--


www.machsoftware.cz