Starší přípravka (U11)
12:10
[0:0]

Starší přípravka si poprvé v roce mohla zahrát na přírodní trávě. Stalo se tomu tak v přáteláku se Středokluky.

Středokluky - V neděli 10.3. nastoupila starší přípravka do utkání na půdě Středokluků. Díky dobrému počasí si mohly děti konečně tento rok poprvé užít zápas na přírodní trávě. Jednalo se o vyrovnaný souboj, kdy první půli měla na vrch Kopanina, a druhý poločas zase byli lepší domácí. Trenér Řešátko vytkl především nasazení týmu, kromě pár výjimek. Středokluky nakonec vyhrály těsně 12:10.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:
Dne 10.3. jsme odehráli venkovní zápas, který se poprvé v roce 2024 uskutečnil na trávě. První dvě čtvrtiny jsme zvládli velmi dobře a vyhrávali jsme 7:4. Bohužel druhá část zápasu nám nesedla, a nakonec jsme prohráli 10:12. Největším zklamáním pro mě byl určitě přístup v druhé části zápasu, který byl odevzdaný a neměli jsme chuť hrát. Kluků, které bych mohl pochválit, je opravdu málo, ale přece jen. Prvním byl Patrik Stepanek, který vsítil 6 branek a dobře dirigoval hru. Druhým byl náš brankář Matyáš Lajn, který velmi dobře chytal a dlouho našeho soupeře svými zákroky trápil. Do příštích zápasů musíme zlepšit fyzičku a udržení dobrého výkonu až do konce zápasu.

Lajn, Liška, Kolchar, Stepanek, Hotovec, Bouton – Neugebauer, Fiřtík V. Trenér: J. Řešátko.