17.03.2024 | 16:00 | T | Př. Kopanina | Zimní liga mladší přípravky
FK Dukla Praha
1:6
[0:0]

Po prohře s Duklou končí červený tým mladší přípravky na skvělém druhém místě!

Přední Kopanina - Během slavnostního finálového víkendu zimní ligy na Kopanině se červená parta FCPK U9 utkala o první místo s Duklou Praha. Soupeř vstoupil do utkání lépe a vytvořil si důležité vedení 2:0 brzy v zápase. Kopaňáci se nevzdávali a měli dobré akce, ale ty Dukla zastavila a naopak vstřelila ještě několik branek. Nakonec se FCPK podařilo trefit alespoň čestný gól v prohře 1:6, a obsadila druhou příčku!

Hodnocení trenéra - Jakub Brejla:

O první místo v zimní lize se náš tým chtěl porvat s týmem z Julisky. Bohužel již začátek zápasu napověděl jakým směrem se bude zápas vyvíjet. Dukla přijela plná sebevědomí a dvakrát trestala naši obranu již v první třetině zápasu. Našemu týmu se nedařilo správně zakončovat své útočné akce a  tak skončila první třetina 0:2. Ve druhé třetině jsme vyrovnali hru v poli a výsledkem byla remíza 1:1. Třetí třetinu jsme byli odhodlaní zvrátit zápas na naši stranu. Bohužel obrana soupeře odolala našim několika slibným šancím a naopak útok soupeře nám uštědřil tři góly. Skóre se již do konce zápasu nezměnilo, a tak si Dukla odvezla vítězství 6:1 a celkově první místo v zimní lize. Naši kluci a holky si i přes závěrečnou prohru zaslouží velký potlesk a gratulaci k druhému místu. Děkuji všem za skvělý turnaj.

Zálešák Adrian, Kohutič Jakub, Kostomlatský Petr, Fiřtík Václav, Pospíšil Luboš, Světlák Jan, Odvárka Filip, Novotný Kryštof, Dvořáková Laura. Trenér: J. Brejla.