14.01.2024 | 12:00 | T | Bílá Hora | Zimní turnaj starších žáků Bílá Hora
11:2
[0:0]

Starší žáci na úvod zimního turnaje dostali lekci od Uhelných skladů.

Bílá Hora - Starší žáci FCPK nastoupili v neděli 14. ledna poprvé po dvou měsících do utkání. Jednalo se o zápas, který je součástí zimního turnaje na Bílé Hoře. Modročervení se utkali s Uhelnými sklady. Kopaňáci bojovali s početnými omluvenkami, a trenér Skočdopole tak musel sestavu improvizačně lepit. To se na utkání projevilo a Uhelky už v první půli nastřílely sedm branek. S takovýmto skóre se Kopaňákům po přestávce těžko vracelo do hry a nakonec podlehli soupeři 2:11.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

První zápas v turnaji, který pořádá TJ Sokol Bílá Hora se nám hrubě nevyvedl. Narazili jsme na tým SK Uhelné sklady. Přípravu jsme začali v pondělí 8.1. a musím podotknout, že účast na trénincích byla velice slabá. Nejinak tomu bylo se skládáním sestavy na tento zápas. Do poslední chvíle jsem se modlil, aby někdo neonemocněl, nebo nepřišel s nějakou další výmluvou, že se k zápasu nemůže dostavit. Nakonec se nám podařilo poskládat alespoň jedenáct hráčů, ale sestava to byla opravdu hodně improvizovaná.

Již po prvním rohu soupeře jsme ve 3. minutě inkasovali, když si míč nešťastně do své brány srazil Matyáš Flek. Uhelky byly při chuti a do poločasu se trefily celkem 7x. O přestávce narychlo dorazil Víťa Hanus, za což mu velice děkuji. Každý by si z něho měl vzít příklad, když po dlouhé a únavné cestě z Francie neváhá ani minutu a přijede klukům pomoct. Zápas nakonec skončil naší vysokou porážkou 11:2. Za Kopaninu se trefili Jeřábek a již zmiňovaný Hanus. Oba góly padly po střelách z dálky a nutno podotknout, že to byly opravdu výstavní trefy. Za týden hrajeme proti domácí Bílé Hoře. Doufám, že se zlepší docházka na tréninky a my budeme schopni předvést lepší fotbal a získat první turnajové body.

Šálek - Theunissen, Jeřábek, Flek, Novotný - Borůvka, Peřina, Čejka, Bernas - Buleca, Inggall - Hanus. Trenér: Martin Skočdopole.