Starší dorost (U19)
5:2
[0:0]

Starší dorost nastoupil do přáteláku na Admiře.

Admira - V sobotu 2. března nastoupili hráči staršího dorostu FCPK do přátelského zápasu proti Admiře U16. Kopaňáci na konci tohoto měsíce začínají jarní část soutěže, a tak je potřeba začít ladit formu. Proti Admiře se jednalo o dobrý test proti kvalitnímu soupeři. Modročervení začali utkání lépe a dostali se do vedení, avšak za nedlouho domácí srovnali. První poločas byl vyrovnaný. Druhých 45 minut ale Admira převzala otěže hry a FCPK začala odpadávat fyzicky. Toho černobílí využili a vstřelili několik branek na konečných 5:2 v jejich prospěch.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

Zápas, který z naši strany od začátku už měl parametry, které od hráčů chce náš nový trenér. A bylo vidět, ze začátku, že máme více ze hry i šance a vše, akorát finální fáze nebyla vždy 100%. Nicméně po standartce v podání Sellerse a dohrání Manhgiho, a zpětne na Smejkala, to bylo 1:0 a vypadalo to dobře. Avšak bohužel se ukázalo, že neumíme bránit rohy a standardní situace, a hned z prvního rohu to byla inkasovaná branka. Poté se hra vyrovnala, a domácí, díky několika situacím, se dostali do psychické výhody. Druhý poločas bylo vidět, že fyzicky pořad nejsme bohužel tam, kde bychom jako tým chtěli a měli být. Proti mladým a pracovitým ,,včelkám” na druhé straně to bylo znát, když jsme začali méně napadat a hrát aktivně, a spíše být tím pasivním týmem. A proto, bohužel, výsledek vypadá jak vypadá. 2:5 v náš neprospěch. Bude důležité dál pracovat na fyzické kondici, a potom se sžít s novým konceptem a zapracovat potom i na bránění jako takovém, včetně standardních situaci.

Mendl - Bíro, Hruby, Hauer, Manghi - Smejkal, Novák, Sellers - Kysilka, Sokol, Všetečka. Střídali: Bradáč, Bryčka, Peřina. Trenéři: Jan Sumec, Michal Jonáš.

Smejkal (as. Manghi), Bradáč (as. Sellers)