^
11.02.2024 | 09:15 | P | Zličín
Sokol Tuchoměřice
Starší dorost (U19)
5:1
[2:0]

Starší dorost v přátelském utkání podlehl Tuchoměřicím.

Zličín - Druhý letošní zápas odehrál starší dorost Přední Kopaniny v neděli 11. února. Jednalo se o přátelák na Zličínské umělce proti Tuchoměřicím. Trenér Sumec vytkl především nedostatek kondiční síly a zbytečné chyby, které nakonec přispěly k vysoké porážce 1:5.


Hodnocení trenéra - Jan Sumec:

K zápasu bych asi nechtěl hodnotit jednotlivé situace. Ale celkově to vypadalo jak když náš tým je jednou nohou pořad někde na ,,jarních prázdninách” a to jak fyzicky tak sebenastavením. Až na výjimky z naši strany vlastně vůbec nebyly vidět některé prvky ve hře, které jsou potřeba, a to konkrétně: nasazení, rozehrávka, zakončení a střelba, kvalita na balonu a vyhodnocení situace a důraz v soubojích. Hlavně bylo hrozne vidět, že nemáme fyzičku. A ač skóre muže vypadat jednostranně, tak bohužel většina gólů byla po chybě jednotlivce a nebo špatné poziční hře obrany. Nicméně zase objektivně jsme  šanci se zakončením měli dosti poskromu v tomto zápase. Je na čem pracovat.

Sestava

Mendl - Bryčka, Peřina, Hauer, Hrubý - Bíro, Novák, Smejkal, Azare - Všetečka, Manghi. Hokejové střídání: Sheen, Kysilka, Bradáč. Trenér: Jan Sumec.

Góly

Bradáč (1:3, as. Smejkal)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Azare Abdulrahman Ahmed90---
Bíro Šimon90---
Bradáč Ondřej901--
Bryčka Ivan90---
Hauer Daniel90---
Hrubý David90---
Kysilka Maxmilián90---
Manghi Giovanni90---
Mendl Miroslav90---
Novák Miroslav90---
Peřina Jonáš90---
Smejkal David90---
Všetečka Jakub90---


www.mmreality.cz/