03.03.2024 | 13:00 | T | Př. Kopanina | Zimní liga mladší přípravky
FC Zličín
1:12
[0:0]

Mladší přípravka podlehla Zličínu v domácí zimní lize.

Přední Kopanina - První zápas dne mladších přípravek odehrál klasicky modrý celek FCPK, který doma nastoupil proti Zličínu. Po výhře proti Dukle z minulého víkendu nyní Kopaňáci nebyli na úrovni svého soupeře. Zličín si rychle vytvořil vysoký náskok a ten nakonec proměnil ve výhru 12:1.

Hodnocení trenéra - Jakub Brejla:

Na další zápas zimní ligy k nám zavítali hráči Zličína a podle toho jak na nás nastoupili od začátku utkání byli v o dost lepším rozpoložení než naši hráči a hráčky. Brzy jsme prohrávali 0:3 a další góly na sebe dlouho nenechaly čekat. Po našich několika slibných šancích, které jsme nedokázali proměnit, skončila první třetina 0:7! Ve druhé třetině jsme zlepšili hru směrem dozadu a podařilo se nám vstřelit aspoň jednu branku. Soupeř byl dále produktivní a druhou třetinu vstřelil tři branky. Bohužel i ve třetí třetině zápasu nám chyběla lepší individuální kvalita a další gól jsme již nepřidali. Soupeř odjížděl s vysokou výhrou 12:1! Oproti minulému týdnu nám chyběl hlad po gólech a drajv na soupeřovu bránu. Neházejme však flintu do žita. Z horšího výkonu je potřeba se poučit a ještě více makat v tréninkovém procesu. Fotbalu zdar a FCPK zvláště.

Kostomlatský Petr, Kupka Max, Fiřtík Jan, Fiřtík Václav, Dvořáková Laura, Votýpka Alexandr, Filipovský Noel, Gall Jáchym, Strašrybka Eda. Trenér: Jakub Brejla.