^
06.01.2024 | 12:30 | T | Př. Kopanina | Zimní liga starší přípravky
Starší přípravka (U11)
FK Středokluky
6:2
[0:0]

Starší přípravka zvládla i druhý zápas v jeden den a opět vyhrála.

Přední Kopanina - Chvíli po konci zápasu první party nastoupila do svého utkání i druhá parta Kopaňáků. Ta se utkala od 12:30 se Středokluky. Modročervení měli v utkání převahu, kterou jako první využil Ota Plešner a otevřel skóre. Díky tomu se soupeř musel více otevřít a FCPK začala dávat více branek. Díky tomu tak nakonec Kopanina vyhrála a starší přípravka zkompletovala v jeden den dvě výhry.


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Dne 6.1. odehrál svůj první zápas i druhý kopaninský tým hrající domácí zimní ligu. Zápas byl velmi dlouho vyrovnaný až do chvíle, kdy se k odraženému míči ve vápně dostal náš kapitán Ota Plešner, který poslal domácí do vedení. Tohle byl důležitý moment pro vývoj zápasu, protože do té doby kluci ze Středokluk hráli velmi dobře defenzivně a do ofenzívy se dostávali pouze z protiútoků. Ale díky gólu na 1:0 byli nuceni změnit taktiku a snažili se více útočit. To vyhovovalo mým hráčům, kteří poté chodili do otevřenější obrany a díky tomu
jsme přidali další branky. Velmi hezký gól v tomto zápase trefil Louis Bouton, který parádním obloučkem přehodil brankáře. 

Závěrem bych rád řekl, že to nebyl vůbec špatný zápas a kluci posbírali mnoho nových cenných zkušeností, které se nám budou hodit do dalších zápasů.

Sestava

Veselý S., Plešner H., Plešner O., Bouton, Sláčík. Trenér. J. Řešátko.

Góly

2x - Veselý S., 1x - Plešner H., Plešner O., Bouton, Sláčík

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bouton Louis David Michel681--
Plešner Hugo681--
Plešner Otakar681--
Sláčík Alex681--
Veselý Sebastián682--


www.ptas.cz