Mladší dorost (U17)
1:5
[0:0]

Mladší dorost si v přáteláku poradil s rivaly z Nebušic.

Nebušice - Mladšímu dorostu se pomalu, ale jistě, blíží začátek soutěže, a tak zbývá posledních pár přípravných utkání. V sobotu 16.3. se FCPK U17 utkala proti místním rivalům z Nebušic. Modročervení se ujali vedení brzy, ale soupeř srovnal na 1:1. Poté už to však byla jen Kopanina. I přes nehezký fotbalový výkon dokázala FCPK nastřilet ještě 4 branky a nakonec zvítězila 5:1.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Utkání se hrálo v areálu zahraniční školy v Nebušicích, kde jsou 2 krásná hřiště z UMT. Za domácí nastoupil Fabian Dimitrov, který ještě před zimou trénoval a hrál za FCPK.

Utkání začalo našim tlakem, a hned v 5. minutě se ve vápně trefil Živkovski, vedli jsme 1:0. Pak se hra stala nakopávanou bez kombinací a nebyla to moc pěkná podívaná. Soupeř občas pohrozil a po kopu do brankoviště na zadní tyč hlavičkoval domácí hráč na druhou tyč, kde domácí v klidu zakončili a srovnali na 1:1. Pak ze hry spíše bolely oči. Poločas tedy skončil 1:1. V 54. minutě nastoupil do útoku Jeřábek a hned první dotek s míčem zakončil krásnou střelou z dálky do branky, vedli jsme 2:1. V 64. po rohu vybojoval míč Jeřábek, přihrál na Chudadu a ten střelou k tyči zvýšil na 3:1. V 64. minutě se k míči na hrabici vápna dostal Živkovski a zvýšil na 4:1. Pak Chudada z 35 metrů trefil břevno a s dorážkou jsme si zase neporadili. V 74. střelou zpoza vápna po přihrávce Chudady zavěsil Azare na konečných 5:1.

Zápas nebyl pohledný, bylo zde spousta ztracených přihrávek a utahaných balonů. Pozitivní byla častá střelba a skvělý výkon benjamínka Tekusheva ze starších žáků.

Jeřábek - Brychka, Nachtman, Peřina, Tekushev, Azare, Kysilka, Živkovski Dimko, Sokol, Chudada, Borůvka. Náhradníci: Krejča, Fuksa, Štička, Franěk, Buleca, Dejdar. Trenéři: Kamil Chudada, Růžička Štěpán.

5. Živkovski (1:0), 54. Jeřábek (2:1), 64. Chudada (as. Jeřábek, 3:1), 64. Živkovski (4:1), 74. Azare (as. Chudada, 5:1)