^
07.04.2024 | 14:45 | M | Kopanina
Starší přípravka (U11)
Avia Čakovice
6:5
[0:0]

První jarní mistrák starší přípravka zakončila vítězně!

Přední Kopanina - Jarní premiéru zažila v neděli 7.4. starší přípravka, která poprvé v tomto kalendářním roce vyšla do soutěžního utkání. Jednalo se o domácí zápas na hřišti U Drahušky proti týmu Čakovic. Hrálo se neobykle jen na jednom hřišti, o čemž vypovídá i nižší konečný výsledek. Uktání bylo napínavé a nakonec rozhodla jedna branka ve prospěch Kopaňáků. Ti nakonec vyhráli 6:5, a jaro tak otevřeli vítězně.


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Náš první mistrovský zápas jsme odehráli dne 7.4. na domácím hřišti. Náš soupeř z Čakovic přijel pouze s hráči na jedno hřiště, a tak jsme zvolili taktiku, že budeme střídat všech šest hráčů. S průběhem zápasu jsem nebyl moc spokojený, protože vím, že kluci dokážou předvést mnohem více než předvedli. Převážně bych rád pochválil Tadeáše Kyselu, který odehrál na pozici obránce velmi dobrý zápas, Tadeáše Zámečníka, který vytvořil spoustu zajímavých akcí a taktéž se z pozice útočníka dostal i do mnoha obranných akcí, za což ho velmi chválím. Poslední hráč, který za mě předvedl dobrý výkon, byl Tobík Veselý, díky kterému se naše hra zvedla a byl jedním z hráčů, který dovedl zápas do vítězného konce. Závěrem bych chtěl říct, že jsme odehráli těžké utkání, které nám nádherně zrcadlilo, kde se máme zlepšit. Za 1. v přechodové fázi a v rozehrávce od brankáře, za 2. ve 100% koncentrovanosti od začátku zápasu do konce, a za 3. umět převést natrénované dovednosti do zápasu.

Sestava

Veselý S., Veselý T., Froleš, Plešner O., Plešner H., Hrdlička, Štefánek, Rabe, Anderegg, Inward, Soukup, Janda, Kysela, Zámečník. Trenér: Jakub Řešátko.

Góly

2x - Inward, 1x - Hrdlička, Štefánek, Plešner O., Kysela

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderegg Noah68---
Froleš Filip68---
Hrdlička Lukáš681--
Inward Eddie682--
Janda Václav68---
Kysela Tadeáš681--
Plešner Hugo68---
Plešner Otakar681--
Rabe Jakub68---
Soukup Tomáš68---
Štefánek Samuel681--
Veselý Sebastián68---
Veselý Tobiáš68---
Zámečník Tadeáš68---


www.ptas.cz