1. FC Barrandov
3:3
[1:2]

Ve šlágru prvních dvou celků se o vítězi nerozhodlo.

Přední Kopanina - Kopaninská kategorie U13 doma přivítala celek Barrandova, který vede tabulku. Modročervení jsou druzí; šlo tedy o velmi důležité klání. Barrandov navíc obě svá jarní utkání vyhrál vysokým rozdílem i s čistým kontem, a tak byl tento soupeř rozjetý. To, že je v dobrém rozpoložení, se ukázalo i tentokrát, kdy vyšel protivník do vedení už ve čtvrté minutě. Kopaňáci však dokázali rychle zareagovat a v osmé minutě skóre srovnal Pavel Vobořil. Rychlý start ale nepokračoval, a další branka padla až těsně před poločasem, kdy se opět trefili hosté. V druhé půli tak modročervení museli zabrat, aby nedošlo k nepříjemné porážce. Po výměně stran však jako první vsítil branku Barrandov, a šel tak do nadějného vedení 3:1. Naštěstí pro FCPK rychle odpověděl Davagle, který snížil, a gólovou pětiminutovku dovršil Matouš Hanus, který srovnal stav na 3:3. Kopaňákům se tak soupeře povedlo dorovnat, ale víc gólů už nepadlo. Konečné skóre 3:3.

Hodnocení trenéra - Petr Helík:

V prvních minutách jsme se dostali do slibných situací, ale nedokázali jsme přímo ohrozit branku. Naopak soupeř byl ten, kdo otevřel skóre. Za pár chvil se nám však podařilo vyrovnat po gólu Pavla Vobořila. Celý první poločas byl velmi vyrovnaný a obrany obou týmů fungovaly na jedničku. Bohužel po našem zaváhání soupeř vstřelil gól na 2:1 a za tohoto stavu se šlo do šaten. Na začátku druhého poločasu byl soupeř aktivnější a zvýšil na 3:1. Jakoby nás tento obdržený gól více nakopnul a hned v zápětí jsme snížili na 2:3 po gólu Davagleho. Vyrovnání dovršil po dorážce Hanus. V závěru poločasu měl šanci na překlopení výsledku na naši stranu Žáček, ale v úniku pouze trefil hostujícího brankáře.

Ulbrich - Farář, Vobořil Petr, Procházka - Hanus, Tsang, Žáček - Vobořil Pavel. Náhradníci: Racek, Davagle, Cestr. Trenér: Petr Helík.

8. Vobořil Pavel (1:1), 46. Davagle (2:3), 50. Hanus (3:3)