SC Olympia Radotín
3:1
[1:1]

V prvním domácím mistráku tohoto jara mladší žáci opět vítězí!

Přední Kopanina - V neděli 7.4. odehráli mladší žáci svůj druhý jarní mistrák. Jednalo se o domácí souboj s Radotínem, který se nachází na čtvrtým místě. Modročervení jsou druzí a týden co týden se předhánějí s Barrandovem o nejvyšší příčku. V tomto utkání vzali za otěže bratři Vobořilové, kteří svými góly dotáhli FCPK U13 k další výhře. Vobořil Pavel otevřel skóre v osmé minutě, následně se prosadil jeho bratr Petr, a v poslední minutě pojistil výsledek opět Pavel svou druhou brankou!

Hodnocení trenéra - Václav Kočí:

V neděli jsme odehráli naše druhé mistrovské utkání v tomto týdnu. Sestavu jsme lehce upravili a šli jsme do utkání jasným cílem vyhrát. Začali jsme aktivně a na konci první desetiminutovky jsme šli do vedení zásluhou bratrů Vobořilů. Následně jsme pokračovali v tlaku, ale nedokázali jsme dát gól na 2:0. Toho využil náš soupeř a na konci poločasu srovnali z ojedinělé příležitosti. Druhý poločas začal tak, jak skončil, naším tlakem, bohužel bez střelené branky. Až v 50. minutě po střele ze střední vzdálenosti jsme se mohli radovat ze zaslouženého vedení. V poslední čtvrthodince nás soupeř lehce zatlačil, ale musím pochválit všechny kluky za jejich obětavost směrem dozadu. Naštěstí jsme dokázali vstřelit v poslední minutě pojišťovací gól zásluhou Pavla Vobořila a zápas jsme dovedli do vítězného konce.

Tauš - Procházka, Petr Vobořil, Zálešák - Cole, Tsang, Žáček - Pavel Vobořil. Náhradníci: Racek, Margajan, Farář, Hanus. Trenér: Václav Kočí.

8. Vobořil Pavel (as. Vobořil Petr, 1:0), 50. Vobořil Petr (as. Zálešák, 2:1), 70. Vobořil Pavel (as. Vobořil Petr, 3:1)