03.04.2024 | 16:00 | M | Modřany
SK Modřany B
2:4
[0:2]

Starší žáci vyhráli úvodní mistrovské utkání a v soutěži pokračují ve své krasojízdě.

Modřany - Kvůli odložení zápasu z pátku na středu 3.4. odehrálli mladší žáci svůj první mistrák jara neobvykle uprostřed týdne. Jednalo se o utkání na půdě Modřan B, které jsou na pátém místě, modročervení sídlí na příčce druhé a stále nahánějí vedoucí Barrandov. Do tohoto zápasu lépe vstoupila FCPK, která si ještě v první půli vytvořila náskok 2:0, který pak v druhém poločase zvýšila dokonce na 3:0. Domácí se však nevzdali, a naopak dokázali vstřelit dvě branky, a tak se bojovalo až do konce. V závěrečných minutách však kopaninský Aram Margarjan skóroval a pojistil tak výhru FCPK!

Hodnocení utkání (trenéři - Petr Helík, Venca Kočí):

Utkaní jsme začali jsme velmi aktivně. Do vedení jsme se dostali po střele Pavla Vobořila, kterou domácí brankář pouze vyrazil k Margarjanovi, který se v jednoduché pozici nemýlil. Na rozdíl dvou branek navýšil naše vedení po šťastném gólu Žáček. Soupeř v první půli též hrozil nebezpečnými akcemi, které však zlikvidoval skvěle chytající Tauš a do kabin se šlo za stavu 2:0. Ve druhé půli se konečně prosadil Pavel Vobořil, kdy stál na správném místě a vstřelil zasloužený gól na 3:0. Soupeř však neřekl poslední slovo a v rychlém sledu snížil na rozdíl jedné branky z pokutového kopu a povedené akci. Posledních pár minut do konce zápasu byl nahoru dolů, ale klid do našich řad přinesl druhý gól Margarjana, a tak jsme mohli slavit výhru v těžkém prostředí Modřan 4:2.

Tauš - Procházka, Petr Vobořil, Zálešák - Žáček, Tsang, Farář - Pavel Vobořil Náhradníci: Racek, Margajan, Novotný, Cestr. Trenér: Václav Kočí.

14. Margajan (0:1, as. Pavel Vobořil), 24. Žáček (0:2, as. Pavel Vobořil), 43. Vobořil Pavel (0:3, as. Procházka), 57. Margajan (2:4, as. Pavel Vobořil)