Starší žáci (U15)
8:1
[2:0]

Starší žáci snesli vysokou porážku na půdě Sokolu Řepy.

Řepy - Další důležitý zápas na programu kopaninského víkendu byl v režii starších žáků. Ti si to z desáté pozice rozdali s devátým Sokolem Řepy. Jednalo se tak o utkání v souboji o udržení. Celky měly stejný počet bodů - po jedenácti. Předposlední Ďáblice B mají bodů deset, a poslední Satalice osm. Duel tak sliboval napínavou a vyrovnanou partii, avšak opak byl pravdou. Na gól se čekalo až do 22. minuty, kdy se jako první prosadily Řepy. Ty následně své vedení zdvojnásobily, a za stavu 2:0 se šlo do šaten. V druhém poločasu však začala domácí kanonáda. Sokol vstřelil během prvních jedenácti minut tři branky a o vítězi bylo jasno. Domácí však pokračovali, a nakonec dokázali dát celkem osm gólů proti jednomu kopaninskému. Konečné skóre 1:8.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Zápas, ve kterém šlo opravdu o hodně. Oba týmy měly shodně 11 bodů a napřímo si to rozdaly o udržení se v soutěži. Někteří hráči zřejmě vůbec nepochopili, o co se hraje, a podle toho také dopadl výsledek. Dostali jsme rychtu 1:8, a ještě jsme dostali nakopáno. Dokud si kluci neuvědomí, že se ve fotbale musí podstupovat fyzické souboje, občas se trošku sebeobětovat a kousnout se, tak nemáme nárok na úspěch a můžeme maximálně porazit strom. K tomuto zápasu nemám moc co říct, soupeř byl opravdu o parník lepší a výhru si 100% zasloužil.

Slivenecký - Peřina, Šálek, Flek, Tekushev - Vovkanič, Bošek, Voska, Škopek - Hanus, Buleca. Trenér: Martin Skočdopole.

64. Vovkanič (6:1)