^
29.03.2024 | 10:30 | M | Kopanina
Starší žáci (U15)
TJ Sokol Stodůlky B
0:6
[0:0]

Na úvod jarní části sezony starší žáci dostali lekci od Stodůlek.

Přední Kopanina - První mistrovské utkání po zimní pauze odehráli starší žáci v pátek 29.3. na domácí půdě U Drahušky. Jednalo se o zápas proti Stodůlkám B, které jsou na šestém místě. Bohužel však Kopaňáci navázali na poslední tři přípravná klání, kdy všechna prohráli. Trenér Martin Skočdopole byl s výkonem velmi nespokojený a vyčetl svému týmu především touhu vyhrát. Modročervení se ani jednou neprosadili a soupeř naopak vsítil šest branek. Konečné skóre FCPK 0:6 Stodůlky B.


Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

První jarní mistrovské utkání se hrálo za krásného slunečného počasí. To byla možná tak jediná krásná věc na tomto zápase, jinak to byla jedna velká šeď ze strany Kopaniny. Příšernou formu z posledních třech přípravných utkání jsme si přenesli i do mistrovské soutěže. Tomu také odpovídala porážka 0:6 a velice jednoznačný průběh hry. Stodůlky nás dokonale rozebraly do posledního šroubku. Jen se mi potvrdilo, že většina našich hráčů jsou tréninkové typy... Když přijde ostrý zápas, tak se po většinu času schovávají, alibisticky nabíhají tak, aby se k nim hlavně míč nedostal a náhodou nebyla zodpovědnost na nich. Velký nedůraz v soubojích, místy až baletní výstupy, že by se za ně nemuseli stydět v Bolšojském divadle. Ti, kteří mají tým táhnout, tak možná ještě teď vyklepávají zbytky něčeho hnědého z kalhot. Jediné naše pozitivum v tomto zápase byli tři mladší žáci, Oliver Tsang a bratři Vobořilové, kteří předvedli nebojácný výkon a jako jediní bojovali. Doufám, že příští zápas proti Zličínu bude z naší strany o něčem jiném a já nebudu muset pouze kopírovat tento text...

Sestava

Kohutič - Šálek, Tsang, Bošek (K), Tekushev - Borůvka, Vobořil Pavel, Voska, Hanus - Novotný, Buleca. Hokejové střídání: Čihák, Vobořil Petr, Čejka, Škopek. Trenér: Martin Skočdopole.

Góly

-

Hráli v utkání

 MGŽČ
Borůvka Tomáš80---
Bošek Matěj80---
Buleca Petr80---
Čejka Antonín80---
Čihák Emil80---
Hanus Vít80---
Kohutič Matyáš80---
Novotný Jonáš80---
Šálek Štěpán80--
Tekushev Asker80---
Tsang Oliver80---
Vobořil Pavel80---
Vobořil Petr80---
Voska Marek80---


www.drevobis-ds.cz