^
25.05.2024 | 17:00 | M | Řepy
TJ Sokol Řepy
Mladší dorost (U17)
0:1
[0:0]

Mladší dorost na Řepích skóroval pouze jednou, ale přesto zvítězil.

Řepy - Mladší dorost svůj tlak na první Horní Počernice nepolevuje, a touto výhrou nad Sokolem Řepy nyní Kopaňáci na lídra ztrácí jediný bod dvě kola před koncem sezony. Ve dvacátém kole v Řepích se nejednalo o žádnou přestřelku. Utkaly se dvě ze třetí nejlepších obran soutěže, a tak to i vypadalo. Do šaten se o poločasu šlo za bezbrankové remízy, a na jediný gól utkání jsme museli dlouho čekat i ve druhé půli. Duel nakonec rozhodl jedinou trefou kopaninský Kryštof Škorňa v 74. minutě. FCPK U17 nyní čekají závěrečné dva zápasy, ve kterých se rozhodne o titulu.


Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Utkání se hrálo na pěkném trávníků za euforie vítězství našich hokejistů v semifinále. Byl to boj o střed hřiště se spoustou ztrát. Domácí byli důraznější a hrozili dlouhými křižnými míči. Pár chyb jsme udělali i v obraně a soupeř se dostal do dvou gólovek, kdy jedna byla více než 100%, a nadvakrát nakonec přestřelili prázdnou branku. Nutno dodat, že třikrát podržel skvěle chytající Štička. Vypracovali jsme si i šance, kdy se neprosadili Nachtman, Fuksa a v poslední chvíli ukopli míč Kaškovi. Z úhlu jsme nastřelili spojnici, ale nakonec v prvním poločase branka nepadla. Ve druhém jsme začali být více aktivnější, měli jsme i mezihru, ale stále zde bylo spoustu ztracených míčů. Atmosféra houstla, zejména díky domácímu pořadateli s pivem a pár nalitým hokejovým fanouškům. V 72. minutě jsme zakombinovali na pravé straně a centr Jeřábka domácí hráč srazil rukou, z čehož byla penalta. Trvalo dvě minuty, než se domácí odhodlali z vápna, a v 74. minutě penaltu k pravé tyči usměrnil Kryštof Škorňa. Pak fotbal nahoru dolu, ale soupeře jsme už do žádné šance nepustili.  Myslím si, že to byl docela fajn bojový fotbal a jsem moc rád za výkon, kteří všichni předvedli a že jsme zvítězili a udrželi i čisté konto. Soupeřům díky za pěkný zápas, jen pivo na střídačky prostě nepatří.

Sestava

Štička, Brychka, Peřina, Hrubý, Fuksa, Škorňa, Živkovski, Hanus, Krejča, Kaška, Nachtman Náhradníci: Azare, Bernas, Franěk, Jeřábek, Sokol, Včelař. Trenér: Kamil Chudada.

Góly

74. Škorňa (0:1)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Azare Abdulrahman Ahmed90---
Bernas Bastien90---
Bryčka Ivan90---
Franěk Emil90---
Fuksa Ondřej90---
Hanus Vít90---
Hrubý David90---
Jeřábek Michael90---
Kaška Matyáš90---
Krejča Daniel90---
Nachtman Tomáš90---
Peřina Jonáš90---
Sokol Tobiáš90---
Škorňa Kryštof901-
Štička Vincent90---
Včelař Miroslav90---
Živkovski Dmitrij90---


http://www.cafegirafe.cz/cs/nabizime/dorty-cukrovinky