Mladší dorost (U17)
1:2
[1:0]

Mladší dorost těsně unikl ztrátě bodů na hřišti osmé Březiněvsi.

Březiněves - Mladší dorost se po dobu celé sezony nachází ve skvělé formě. Celkem třináct výher v šestnácti zápasech této kategorii zajistilo boj o titul do samého konce ročníku 23/24. V tomto kole se FCPK utkala s Březiněvsí, která sídlí na osmém místě a na jaře zatím zaznamenala jedno vítězství v šesti duelech. Favorit tedy byl jasný. Avšak na hřišti tomu bylo jinak. Domácí hráli od úvodního hvizdu lépe a vytvářeli si šance. Tento tlak nakonec vyústil v pokutový kop, který Březiněves proměnila. To byl zároveň jediný gól první půle. V druhém poločasu se Kopaňáci probrali a také začali držet míč. Dlouho však čekali na vyrovnávací trefu, která přišla v 72. minutě. Hosté se tak hnali za důležitými třemi body a dokázali skórovat ještě jednou v 81. minutě. Oba góly zařídil Štěpán Chudada, který poté však dostal i červenou kartu, a modročervení tak dohrávali v deseti. Vedení ale udrželi a zvítězili 1:2.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Zápas jsme začali hrozně; neběhali jsme, a i přes střídání byl první poločas katastrofální. Domácí nás jasně přehrávali, dostávali se do šancí. V 15. minutě se dostal mezi stopery domácí hráč a byl ve vápně faulován. Penaltu domácí proměnili, a poločas tak vyhráli zaslouženě 1:0. Ve druhém poločase už byla hra o něco lepší, podrželi jsme míč a přihráli si. Na levé straně zlobil Krejča. V 73. vyvezl míč Fronk přihrál na zadní tyč Krejčovi, který se neukvapil a krásnou přihrávkou vyzval Chudadu ke skorování do prázdné branky. Měli jsme zase gólovky (Nachtman, Kysilka), ale až v 81. se na zadní tyči objevil Chudada a doklepl míč do sítě na konečných 1:2. Ihned v 82. minutě Chudada přesprintoval domácího obránce a při náběhu na branku tento obránce upadl. Rozhodčí zapískal faul a Chudada si pustil pusu na špacír a dostal červenou. Pak jsme hájili výsledek před dobře hrajícími domácími.   Nedisciplinovanost a bojácnost nás provázely celý zápas. Soupeře nutno pochválit za pěknou hru...

Štička - Brychka (K), Peřina, Hrubý, Včelař - Fuksa, Fronk, Azare - Novotný, Chudada, Vrabec. Náhradníci: Bernas, Krejča, Franěk, Kysilka, Škorňa, Nachtman, Kaška. Trenér: Kamil Chudada.

73. Chudada (1:1), 81. Chudada (1:2)