^
12.05.2024 | 17:00 | M | Podolí
AFK Slavoj Podolí Praha
Starší dorost (U19)
5:0
[1:0]

Starší dorost si z Podolí odnáší prohru a pět obdržených branek.

Podolí - Starší dorost do svého duelu nastoupil v neděli odpoledne na půdě Podolí. Jednalo se o duel z boje o záchranu; mužstva totiž sídlí v tabulce za sebou, na deváté a desáté příčce. Před utkáním mělo Podolí náskok jednoho bodu, a tak se hrálo přímo o zisk pozice. Domácí dali první branku zápasu v 22. minutě, a to zároveň bylo pro úvodní poločas vše. Do toho druhého vstoupilo Podolí ještě lépe, a do čtvrt hodiny vstřelili další dva góly. Za stavu 0:3 to tedy již pro Kopaňáky bylo velmi složité, a naopak domácí skórovali ještě dvakrát, čímž konečné skóre upravili na 5:0.


Hodnocení trenéra - Jan Sumec:

Zápas sousedů v tabulce, od kterého jsme po dobrém výkonu v domácím utkání proti první ČAFCe čekali bodový zápis. Úvod zápasu přinesl veliký tlak domácích, několik závarů, standardek, a nakonec gól z rohu ve 22. minutě. 

Po obdrženém gólu se hra více vyrovnala, bojovalo se především ve středu hřiště, hodně nepřesností na obou stranách. V závěru jsme měli příležitost několika rohů a standardní situace zpoza vápna, ale bohužel bez neúspěchu. 

Po poločasové přestávce jsme očekávali větší aktivitu. Chuť hrát. Místo toho se z nás stali diváci, kteří jen hráli bez míče a koukali na domácí jak nám z dalšího rohu a standardky postupně zvyšují na 3:0. Poté přišla druhá žlutá pro Hauera a v deseti už jsme jen odečítávali čas do konce. Soupeř postupně zvýšil na konečných 5:0, my si kromě jedné slibné pozice vlastně nic nevytvořili. V zápase, ve kterém chyběla bojovnost, chuť hrát, ukázat se a poprat se o body snesl přísnější měřítko jen náš brankář, který i přes pět obdržených branek ještě další 4 tutovky chytil. Je potřeba spadnout na zem a začít znovu makat.

 

Sestava

Mendl - Novák (K), Sokol, Bíro, Šimek - Všetečka, Hauer, Hrubý - Brychka, Azare, Kysilka. Náhradníci: Manghi. Trenér: Jan Sumec.

Góly

-

Hráli v utkání

 MGŽČ
Azare Abdulrahman Ahmed90---
Bíro Šimon90---
Bryčka Ivan90---
Hauer Daniel90-
Hrubý David90--
Kysilka Maxmilián90---
Manghi Giovanni90---
Mendl Miroslav90---
Novák Miroslav90---
Sokol Tobiáš90---
Šimek Viktor90---
Všetečka Jakub90---


http://www.praha.eu/jnp/cz/index.html