Starší dorost (U19)
2:1
[0:1]

Starší dorost padl na půdě čtvrtých Chabrů o jednu branku.

Chabry - Do svého šestnáctého mistrovského utkání za tuto sezonu nastoupil starší dorost. Ten se utkal s Dolními Chabry na jejich hřišti. FCPK U19 v posledním kole podlehla doma Uhříněvsi, a ztratila tak na úkor soupeře osmou pozici v tabulce. Dolní Chabry se nachází na čtvrtém místě a před zápasem celky dělilo šest bodů. Lépe do tohoto duelu vstoupili Kopaňáci, kteří otevřeli skóre po čtvrt hodině hry, kdy se prosadil Jakub Všetečka. Takto stav vydržel až do přestávky, a devátá Kopanina tak vcelku překvapivě vedla na půdě Chaber. Hned po začátku druhé půle však domácí vyrovnali a začínalo se vlastně od nuly. Stav 1:1 dlouho panoval, avšak v 68. minutě se Dolní Chabry opět trefily do kopaninské sítě a ujaly se vedení. Na tuto branku modročervení do konce duelu už nezareagovali, a odnesli si tedy těsnou prohru.