21.04.2024 | 17:00 | M | Kopanina
3:5
[0:2]

Starší dorost comeback nedovršil a nakonec doma Uhříněvsi podlehl.

Přední Kopanina - Důležité utkání sehráli hráči staršího dorostu, kteří se na domácím hřišti postavili celku Uhříněvse. Jednalo se o souboj týmů, jež byly v tabulce na za sebou jdoucích místech, a rozdíl tvořily dva body ve prospěch modročervených. Do zápasu však vstoupili lépe hosté, když se již ve třetí minutě jako první prosadili. Na rychlý start soupeře Kopaňáci neodpověděli, a tak se nějakou dobu hrálo za stavu 0:1. Následně však Uhříněves opět udeřila, a do kabiny si tak odnášela dvoubrankový náskok. Kopanině však poločasová přestávka zřejmě prospěla, a v 47. minutě dokázala snížit. To však nebylo vše, už o pár minut později domácí zase skórovali a vyrovnali výsledek. Už to vypadalo, že se hra otáčí ve prospěch FCPK, avšak hosté se nezalekli a během třinácti minut vsítili gól hned třikrát. Na to už modročervení odpovědět nedokázali a pouze snižovali na konečných 3:5.