^
06.04.2024 | 11:00 | M | Hostivař
SK Hostivař
Starší dorost (U19)
4:0
[4:0]

Druhé jarní utkání pro starší dorost skončilo prohrou na Hostivaři.

Hostivař - Ve třináctém kole skupiny A 1. A třídy se starší dorost FCPK utkal s Hostivaří. Jednalo se o druhý mistrovský zápas jarní části sezony, v tom prvním U19 odehrála remízové utkání proti Sokolu Řepy. Tentokrát Kopaňáci čelili týmu z vrchu tabulky, Hostivař sídlí na druhé příčce a v soutěži je neporažená posledních šest kol. Domácí tak byli v roli favorita, což potvrdili. Brzy se ujali vedení a již po 12 minutách měli dvoubrankový náskok. Do konce poločasu přidali další dva góly, a tak bylo o vítězi jasno už během přestávky. Druhá půle byla bezbranková a konečné skóre tak zůstalo 4:0 pro Hostivař.


Hodnocení trenéra - Jan Sumec:

Za slunečneho dne jsme narazili na SK Hostivař, která se držela na druhé příčce soutěže. Chtěli jsme soupeře překvapit, bohužel během 25 minut jsme obdrželi 4 góly. Jeden gól byl z přísné penalty, ale podle pravidel se dala písknout. Máme zbytečně moc odevzdaných finálních balónu a z toho soupeř těžil z brejků. O poločase jsme si něco důrazně v kabině vysvětlili a myslím, že i výsledkově to i tak sedělo 0-0. Bohužel nám utekl začatek zápasu. Musíme si vzít ponaučení.

 

Sestava

Mendl - Včelař, Hauer, Bíro, Novák (K) - Azare, Sellers, Kysilka - Smejkal, Bradáč, Sokol. Náhradníci: Peřina. Trenér: Jan Sumec.

Góly

-

Hráli v utkání

 MGŽČ
Azare Abdulrahman Ahmed90---
Bíro Šimon90---
Bradáč Ondřej90---
Hauer Daniel90---
Kysilka Maxmilián90---
Mendl Miroslav90---
Novák Miroslav90---
Peřina Jonáš90---
Sellers George90--
Smejkal David90---
Sokol Tobiáš90---
Včelař Miroslav90---


www.fcpk.cz/restaurace.php