^
29.03.2024 | 16:30 | M | Kopanina
Starší dorost (U19)
TJ Sokol Řepy
0:0
[0:0]

V úvodním jarním mistráku starší dorost remízoval se Sokolem Řepy.

Přední Kopanina - V páteční odpoledne 29.3. se po více než čtyřech měsících vrátil do akce v mistrovském utkání starší dorost FCPK. Ve dvanáctém kole doma U Drahušky modročervení vyzvali tým Sokol Řepy, který je na předposledním místě. Opatrnost prvního soutěžního zápasu se potvrdila a celky hrály především na jistotu. To však příliš nevyhovovalo Kopanině, které chtěla hrát svoji hru a diktovat tempo. V druhé půli se potvrdila nedostatečná koncovka domácích, kdy se Kopaňáci mohli prosadit, ale branku nevstřelili. Na úvod jara tak U19 bere bod.


Hodnocení trenéra - Jan Sumec:

Na dnešní zápas jsme se moc těšili, i když nám vůbec nepomohly velikonoční prázdniny, ale měřítko pro všechny stejné.
První poločas byl hodně silový a nakopávaný. Bohužel jsme se podřídili hře soupeře. O přestávce jsme udělali jednu změnu a řekli pár bodů ke zlepšení druhé půle.
Během ní jsme měli více ze hry, více pohybu bez balónu, dostali jsme se i do dvou vloženek, ale pořád dokola chyběl klid při koncovce. Šli jsme za vítězstvím, což se však nakonec bohužel nepodařilo. Remíza byla spravedlivá.  

Sestava

Mendl - Včelař, Hauer, Hrubý, Novák (K) - Chudada, Kyselka, Sellers - Sokol, Smejkal, Bradáč. Náhradníci: Azare, Shin, Bíro. Trenér: Jan Sumec.

Góly

-

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Azare Abdulrahman Ahmed90--
Bíro Šimon90---
Bradáč Ondřej90---
Hauer Daniel90--
Hrubý David90---
Chudada Štěpán90---
Kysilka Maxmilián90---
Mendl Miroslav90---
Novák Miroslav90---
Sellers George90---
Shin Heecheol90---
Smejkal David90---
Sokol Tobiáš90---
Včelař Miroslav90---


www.energy.cz/cz/