04.02.2024 | 14:30 | P | ČAFC, Záběhlice
5:0
[4:0]

Po výhře v prvním zápase přichází pro mladší dorost prohra na půdě ČAFC.

Záběhlice - Svůj druhý zápas tohoto kalendářního roku odehrál v neděli 4. února mladší dorost Přední Kopaniny. Jednalo se o přátelák v Záběhlicích, na půdě ČAFC. Po úvodní výhře proti Hájím před pár týdny nyní modročervené čekal těžší soupeř. A to se ukázalo hned v první minutě, kdy se domácí ujali vedení po svém rohu. Do poločasu se skóre zvyšovalo jen na straně ČAFC, který vstřelil ještě tři branky a během půle tak vedl 4:0. V druhém poločasu už byla hra vyrovnanější, avšak i tak nedokázala FCPK dát gól, a nakonec U17 prohrála 0:5.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Utkání jsme začali hrozně. Hned z prvního útoku a rohu jsme dostali ve 35. sekundě branku na 0:1. V 7. minutě po faulu v brankovišti chytil Štička penaltu, ale dobíhající hráč pohodlně dorazil. Soupeř lépe kombinoval, my jsme měli velké díry v záloze, propadali jsme a obecně jsme si moc nepřihráli. Do hry se nám pořádně nedostali krajní záložníci. Ve 35. se za střelou z 25 metrů Štička pouze otočil a bylo to 0:3. Ve 37. Štička vyrazil střelu, opět nikdo nedobíhal a domácí hráč pohodlně dorazil 0:4. Druhý poločas už byl herně o něco lepší, podrželi jsme balon a vytvořili si i nějaké šance, ale to samé měl i soupeř. Naše útoky končily buď na hraně vápna nebo ztrátou uprostřed s následným protiútokem. V 65. si, po několika hrubkách, domácí protlačili pátou branku do naší sítě. Přibyly i nějaké náznaky protiútoků, ale nebezpečná byla jen střela z přímého kopu, kdy Chudada trefil pouze tyč. Obecně druhá půle byla lepší. Zasloužená prohra rozdílem třídy, spousta chyb a hlavně bez střelby se branka vsítit nedá. Chybí nám hlad po gólu. Soupeř nás zároveň eliminoval i tvrdou hrou, nicméně i některé zákroky na naší straně byly za karetní hranou.

Štička - Brychka, Peřina, Včelař, Azare - Chudada, Kysilka, Hanus - Sokol, Vrabec, Dejdar. Náhradníci: Jeřábek, Lukeš, Živkovski, Krejča, Nachtman. Trenér: K. Chudada.