FK Zlíchov 1914
1:1
[1:0]

Bod ze hřiště soupeře. Remízu pro béčko se Zlíchovem zajistil Filip Bradáč.

Podolí - V 19. kole pražské 1.A třídy skončilo utkání Zlíchov - Přední Kopanina B nerozhodně 1:1. Zápas byl sehrán na umělé trávě v Podolí, kterou si zlíchovský klub pronajal, aby ušetřil svou přírodní trávu v začátku jara. Domácí vyhráli první půli, Kopanina B druhou. Jediný gól Kopaniny vstřelil Filip Bradáč a byla to už jeho sedmá branka v tomto ročníku. K tomu přidal dva góly za áčko v přeboru. Kopanina B se nadále drží v TOP 5 této druhé nejvyšší pražské soutěže.

Kopaninské béčko přivezlo cenný bod. Kvalitní soupeř, dobrý zápas a velmi slušný výkon svěřenců trenéra Karla Kolouška.

Ten musel v sestavě opět improvizovat, řada hráčů chybí a áčko začínalo jen o chvilku později na Kopanině proti Uhříněvsi. Takže Koloušek opět vyslal do základu dorostence Nováka a na lavičce měl druhého mladíka Sellerse a poprvé také Omera Faruka Dose. Ten navíc musel do hry už v 18. minutě, protože se zranil Klouček.

S dvěma náhradníky a třemi mladíky však Kopanina B zápas zvládla dovézt aspoň k bodu. Znamená to také, že v této sezóně Zlíchov ani jednou neporazila (podzim 2:3). Přitom v minulé sezóně se zlíchovští jevili pro Kopaninu jako ideální soupeř, se kterým získala 6 bodů.

V tabulce to znamená, že Kopanina má po dnešku 35 bodů z 18 zápasů, nadále povede Spartak Kbely (42), který v neděli čeká bitva s třetí Aritmou B. Ve špičce s malými bodovými rozdíly jsou ještě Prague Raptors, SK Modřany a Uhelné sklady.

Celý zápas Zlíchov vs FCPK B na kameře Milana Nováka uvidíte zde

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek (FC Přední Kopanina B):

Ač béčko nevyhralo, tak hráči co měli být vidět, byli, co měli být slyšet, komunikovali a Ti co měli zůstat doma, zůstali.  Spolu s trenérem Vágnerem jsme to zvládli. Máme 4 body jako na podzim po 3 kolech, tak pánbůh pomáhej.

Hodnocení trenéra - Václav Bellada (Zlíchov):

Do zápasu jsme šli zdevastovaní zraněními a chybělo celkem 13 hráčů z áčka. Proto se v sestavě opět objevilo několik kluků z béčka. I hosté byli evidentně v okleštěné sestavě kvůli souběžně hranému áčku. První poločas jsme byli aktivní, vytváření si šance a zaslouženě vedli 1:0. Chvíli po změně stran hosté po pěkné akci vyrovnali. Následujících deset minut měli tlak, který jsme přečkali. Opět jsme převzali otěže zápasu my a vytvořili si několik šancí, které jsme nevyužili. Před zápasem bych remízu bral, ale po průběhu jsme měli dosáhnout na 3 body.

Zavadil - Vik (K), Kočí, Schierreich, Spizzirri - Klouček (18. Dös), Veleba - Novák (77. Sellers), Hýsek, Bradáč - Razetto. Trenér: Karel Koloušek.

55. Bradáč (1:1, as. Razetto)