^
16.03.2024 | 13:00 | M | Radotín
SC Olympia Radotín
FCPK B
4:2
[2:0]

Z Radotína rezerva bez bodu. Dostat čtyři góly, těžko přemýšlet o úspěchu.

Radotín - Čtyři branky dostali fotbalisté Přední Kopaniny B v Radotíně od domácí Olympie a prohráli 2:4. Velkému počtu inkasovaných branek nezabránil ani obránce Krejčí a gólman Zavadil, kteří se oba rozehrávají v béčku po zranění. Kopanina B tak nenavázala na výhru z minulého týdne proti Modřanům. V tabulce je z toho třetí příčka a za týden zápas s devátým Zlíchovem. Góly FCPK B dávali Veleba a právě Krejčí. Na domácí straně zaujal hattrick Leo Bužíka.


Ohlasy trenérů:

Petr Procházka (SK Hostivař)

Zápas se vyvíjel velmi dobře, dali jsme rychlý gól, kluci se nabudili, hráli jsme na jednoho útočníka, poctivě odzadu na rychlé brejky. Kopanina měla tlak, byla lepší na balónu, ale spíš po vápno. Odvrátili jsme nějaké šance, zejména soupeř hrozil z dlouhých autů, které nám tam propadávaly a dělaly komplikace. Zachytal nám gólman, chytil 3 gólovky. Ve druhé půli byla Kopanina opět herně lepší, ale na 3:0 jsme dali my. Pak si naši hráči mysleli, že je hotovo, Kopanina začala mít šance i ze hry, opět podržel gólman, ale přišlo snížení na 1:3, naštěstí z protiútoku jsme na dali na 4:1. Soupeř měl jednoznačně zkušenější tým, z vítězství máme radost, dnes bych řekl, že nevyhrál lepší, ale šťastnější.

Karel Koloušek (FC Přední Kopanina)

Asi jsme snad i chtěli uspět v Radotíně, ale bylo to tak vše, co pozitivního jsme předvedli. Soupeř v podstatě kontroloval výsledek celé utkání. Dnes mají kluci zápisné, a spíš každý hráč sežene děvče na večer, než li bychom mohli uspět v Radotíně. Áčko dostalo také příděl, takže "Kopča uspěje dnes jen v Dlouhé".

 

Sestava

Zavadil - Vik (K), Krejčí, Schierreich, Spizzirri - Vágner, Veleba - Holouš (65. Novák), Bradáč, Klouček - Hájek (60. Kočí). Trenér: Karel Koloušek.

Góly

74. Veleba (3:1, as. Klouček), 89. Krejčí (4:2)

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bradáč Filip90---
Hájek Štěpán60---
Holouš Dominik65---
Klouček Jakub90--
Kočí Václav30---
Krejčí Jiří901--
Novák Miroslav25---
Schierreich Sebastián90---
Spizzirri Luca90---
Vágner Robert90---
Veleba Vojtěch901--
Vik Šimon90---
Zavadil Luboš90---


www.joma-sport.cz