TJ Baník Švermov
2:6
[0:0]

Starší dorost poprvé v tomto roce zaznamenal výhru.

Švermov - Svůj druhý březnový zápas odehrál v neděli 10.3. starší dorost FCPK. Jednalo se o přátelák na půdě Baníku Švermov. Již po pěti minutách vedli modročervení 2:0, kdy se 2x prosadili z penalty. Asistent trenéra Michal Jonáš tým pochválil a vytkl jen nedostatečný důraz při zakončení. Kopanina U19 si tak připsala první letošní výhru.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

Zápas, který výsledkově dopadl dobře z naší strany. Pro tým, a hlavně pro psychickou stránku kluků, to bylo určitě důležité. Bohužel se zápas odehrál na o dost užším hřišti, tudíž některé prvky, co by bylo dobré vidět, úplně nemohly být znát. Nicméně do zápasu jsme vstoupili skvěle a v 5. minutě už to bylo 2:0 po dvou penaltách. To zápas docela ovlivnilo, jelikož pak aktivita z našé strany nebyla taková. Nicméně konečně se nám podařilo dát góly z herních situací. Bylo už vidět, že některé věci se začínají automatizovat, což je dobře, ale pořád ještě to chce zlepšit fyzičku, posouvání na pozicích a řešit některé situace víc fotbalově. Nicméně bylo vidět, že jsme lepším týmem. Akorát by to chtělo více se cpát do zakončení než některé situace ,,zadrbat”.

Do dalšího zápasu to bude snad už lepší a konečně snad i zdravotní stav všech bude 100%. Nicméně už celkem podařený výkon týmu. Tudíž jen tak dál a ještě lépe v dalších zápasech.

Mendl - Včelař, Hauer, Hrubý, Bíro - Chudada, Novák, Smejkal, Kysilka, Sokol - Bradáč. Střídali: Všetečka, Azare, Novotný. Trenéři: Jan Sumec, Michal Jonáš.

5. Smejkal (pen., 0:1), 7. Novák (pen., 0:2), 34. Bradáč (as. Sokol, 1:3), 41. Smejkal (as. Novák, 1:4), 81. Bradáč (as. Azare, 2:5), 90. Všetečka (as. Novák, 2:6)