FC Háje Jižní Město
1:2
[0:1]

Mladší dorost zvládl premiéru v novém roce vítězně.

Háje - Úvodní zápas nového roku se vydařil pro mladší dorost vítězně. Jednalo se o přátelské utkání na půdě Hájí. Zápas byl tvrdý a důrazný, na zmrzlém povrchu. Pro hráče to však byla dorbá zkušenost a důležité minuty v přípravě. FCPK nakonec vyhrála výsledkem 2:1 díky brankám Kašky a Fronka.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

První letošní zápas na zmrzlém umělém povrchu přinesl první minuty vyrovnanou hru s útočnými výpady na obou stranách. 30 minut jsme se skvěle posouvali, bránili jsme prostor v novém rozložení, útočníci podrželi míč a hrozili na půli soupeře. Ve 20. minutě po napadání Vrabce se k vypíchnutému míči dostal Kaška a z 20ti metrů střelou na zadní tyč skóroval na 1:0. I přes některá střídání jsme první poločas dohráli a neinkasovali branku. V průběhu dalších střídání a 20 minut ve druhém poločase jsme začali mít v obranné fázi díry a soupeř jich využil a vstřelil v 60. vyrovnávací branku. Předtím mu jedna z branek nebyla uznána pro offside. Přibývalo pádů, težkých soubojů, odřenin. Při samostatném průniku na branku a pěkné přihrávce byl před vápnem faulován Chudada, avšak následný kop jsme neproměnili. Šance byly na obou stranách a po presingu našeho útoku se k míči za vápnem dostal Fronk, skvěle prošel do vápna a rozvlnil síť. Bohužel byl při zákroku brankáře zraněn. Poté po dalších pádech došlo po dohodě trenérů k ukončení zápasu. Děkujeme soupeři za možnost zahrát si s kvalitním týmem, klukům díky za první poločas a pochvala trenéra patří zejména útoku Vrabec, Kaška.

Štička - Bryčka, Peřina, Nachtman, Sokol - Kysilka, Škorňa, Chudada - Azare, Kaška, Vrabec. Náhradníci: Bernas, Fuksa, Krejča, Živkovski Dimko, Fronk, Franěk, Lukeš. Trenér: K. Chudada.

20. Kaška (0:1, as. Vrabec), 80. Fronk (1:2)