10.03.2024 | 09:00 | T | Zličín | Zimní liga mladších žáků
TJ Sokol Stodůlky
4:6
[1:3]

Mladší žáci zakončují letošní zimní ligu výhrou proti Stodůlkám.

Zličín - Svůj sedmý, a poslední, zápas v letošní zimní lize odehráli v neděli 10.3. mladší žáci FCPK. Ti se na Zličíně tentokrát postavili Stodůlkám. Do zápasu vstoupili Kopaňáci skvěle, avšak první skóroval soupeř. Ještě do konce půle ale modročervení dokázali udeřit hned 3x a vytvořili si tak dvoubrankový náskok. Druhá půle byla vyrovnaná a Stodůlky uspěly srovnat stav na 4:4. Nakonec však FCPK převzala otěže a opět si udělala vedení, tentokrát již dostačující na výhru 6:4.

Hodnocení trenéra - Petr Helík:

Do zápasu se Stodůlkami jsme nastoupili v sestavě: Tauš - Procházka, Vobořil Petr, Zálešák - Margarjan, Tsang, Žáček - Vobořil Pavel - Akhmedov, Novotný, Inward. Kluci do zápasu vlítli s velkým nasazením a v úvodu jsme byli jednoznačně nebezpečnějším týmem. Bohužel soupeř nám dal krásný gól, kdy hráč z protějšího týmu z voleje nedal našemu brankáři šanci. To nás naopak více povzbudilo a měli jsme více a více ze hry. Po chvíli přišel vyrovnávací gól a v rychlém sledu další dva. O poločase jsme tedy vedli 3:1 a s první půlí jsme mohli být naprosto spokojení. Do druhé půle náš soupeř vlétl jako uragán a po pár vteřinách jsme obdrželi smolný kontaktní gól. Naše dvoubrankové vedení jsme si vzali zpět po rohovém kopu, kdy se prosadil Aram Margarjan. Samostatný únik poté proměnil Akhmedov, ale to nebylo vše. Soupeř se na nás dotáhl dvěmi brankami a ještě jsme se mohli o výsledek strachovat. Jeňa Racek ale pak našel fantastickým výkopem Pavla Vobořila, který nám vrátil klid a mohli jsme se radovat z vítězství 6:4, a tudíž i první výhry v Zimní lize.

Akhmedov, Inward, Margajan, Novotný, Procházka, Racek, Tauš, Tsang, Pavel Vobořil, Petr Vobořil, Zálešák, Žáček. Trenéři: V. Kočí, P. Helík.

2x - Žáček, 1x - Vobořil Petr, Vobořil Pavel, Margarjan, Akhmedov.