03.03.2024 | 09:00 | T | Zličín | Zimní liga mladších žáků
SK Motorlet Praha
14:3
[12:0]

Mladší žáci v zimní lize podlehli Motorletu.

Zličín - V neděli 3. března nastoupili mladší žáci do dalšího utkání zimní ligy na Zličíně. Byl to zápas s pořadovým číslem 6. Soupeřem byl velmi kvalitní tým Motorletu. Tato kvalita se potvrdila a Motorlet dokázal za první půli nastřílet 12 branek. V druhé půli se zápas vyrovnal a Kopaňáci vsítili tři branky oproti soupeřovým dvoum. Dvakrát se prosadil Akhmedov a jednou Žáček.

Hodnocení trenéra - Petr Helík:

Zápas jsme se začali v sestavě Ulbrich - Procházka, Zálešák, Vobořil Petr - Žáček, Tsang, Akhmedov - Vobořil Pavel. Již od počátku zápasu byla cítit síla našeho soupeře, který vsítil několik gólů během pár minut. I my jsme si však vytvořili pár dobrých situací, které jsme, bohužel, neproměnili. Poločas tedy skončil 0:12. O poločasové přestávce jsme si řekli pár taktických věcí a pokusili jsme se s výsledkem něco udělat. Hned od začátku poločasu jsme soupeře tlačili a nedávali mu prostor dostat se do vyložených šancí, naopak jsme to byli my, kdo vsítil dva góly v krátkém sledu. Kluci zjistili, že s Motorletem dokáží hrát vyrovnanou partii, ale bohužel až ve druhém poločase. Nakonec jsme dali ještě jeden gól a soupeř dva.

Akhmedov, Cestr, Procházka, Racek, Tsang, Ulbrich, Petr Vobořil, Pavel Vobořil, Zálešák, Žáček. Trenéři: V. Kočí, P. Helík.