14.01.2024 | 09:00 | T | Zličín | Zimní liga mladších žáků
Mladší žáci (U13)
5:3
[2:3]

V prvním zápase roku bohužel mladší žáci svůj náskok neudrželi.

Zličín - Po více než měsíční pauze nastoupil tým mladších žáků FCPK opět do akce. Jednalo se o utkání zimní ligy pořádané na Zličíně, kde se modročervení utkali s rezervou pořadatelského celku. Po nadějném začátku, kdy si Kopaňáci vytvořili dvoubrankový náskok a vedení měli i o půli, dokázali domácí výsledek otočit a připsat si vítězství 5:3.

Hodnocení trenéra - Petr Helík:

Utkání jsme začali velmi aktivně a po chvíli vedli 2:0. Domácí však dokázali vyrovnat, ale vzápětí jsme přiklonili skóre na svou stranu a poločas skončil 3:2 v náš prospěch. Ve druhé půli nás domácí překvapili rychlými brejky a skóre upravili ve svůj prospěch na konečných 5:3.

Cestr, Cole, Davagle, Farář, Novotný, Tauš, Tsang, Ulbrich, Vobořil Pavel, Vobořil Petr, Zálešák. Trenéři: Kočí, Helík.