^
25.01.2024 | 18:30 | T | Brandýs nad Labem | Zimní liga mužů v Brandýse
FK Dobrovice
FCPK
0:2
[0:0]

Úspěšná premiéra v turnaji. Kopanina poráží Dobrovice góly Hájka a Mainolfiho.

Brandýs - Fotbalisté Přední Kopaniny vstoupili do zimního turnaje v Brandýse nad Labem úspěšně. Hned na úvod si poradili s divizním týmem FK Dobrovice 2:0. Branky dávali Hájek, který po kombinaci před vápnem přesně zakončil a poté Mainolfi, který se pěkně proháčkoval obranou a skrytou střelou levačkou našel volný kout branky. Za stavu 0:0 neproměnil Razetto pokutový kop. Už v sobotu pokračuje turnaj druhým zápasem. Soupeřem budou divizní Spoje, loňský vítěz přeboru Prahy. Kopanina je aktuální přeborový lídr.


Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Po čtyřech dnech od utkání s Admirou jsme odehráli první zápas turnaje v Brandýse nad Labem proti divizním Dobrovicím. Obměnili jsme sestavu, do hry se dostali hráči, kteří s Admirou nehráli vůbec nebo měli kratší minutáž. Zápas se nám povedl, kromě asi tří situací, zejména po standardách, jsme soupeře do vážnějších šancí nepustili a naopak kromě dvou vstřelených branek jsme ještě neproměnili pokutový kop a ještě několik dalších slibných akcí jsme nedotáhli do konce. Věřím, že jsme na dobré cestě, příprava zatím funguje, v sobotu nás čeká další divizní mužstvo. Opět sestavu prorotujeme a uvidíme, jak si s tím poradíme.

 

Sestava

Matějka-Helík (30. Kočí), Tržický (60. Schierreich), Krejčí (60. Helík), Hovorka (60. Spizzirri) - Šalanský (30. Bradáč), Schierreich (30. Vágner), Razzetto (30. Beníček), Hýsek (60. Šalanský), Spizzirri (30. Mainolfi) - Hájek (60. Razzetto). Trenér: Daniel Vott.

Góly

56. Hájek (0:1), 89. Mainolfi (0:2)

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Beníček Vojtěch60---
Bradáč Filip60---
Hájek Štěpán601--
Helík Petr60---
Hovorka Petr60---
Hýsek Viktor60---
Kočí Václav60---
Krejčí Jiří60---
Mainolfi Mattia601--
Matějka Ondřej90---
Razetto Sebastián60---
Schierreich Sebastián60---
Spizzirri Luca60---
Šalanský Oliver60---
Tržický Jakub60---
Vágner Robert60---


www.morelo.cz