^
18.05.2024 | 10:45 | M | Třeboradice
SK Třeboradice
FCPK
1:1
[0:1]


 

Hlasy trenérů

Jan Novák (Třeboradice): "Soupeř měl víc šancí, ale bod bereme. Nechtěli jsme hrát zanďoura, jak už jsem říkal před zápasem. A první půle byla z naší strany lepší, byl to fotbal nahoru dolů. Přežili jsme začátek, kdy jsme vyškrábli střelu na břevno, pak jsme přežili penaltu. Ta nás nakopla a šance byly na obou stranách. My jsme se tam hodně dostávali po stranách. Paradoxně, když jsme měli na konci půle větší šanci, tak platilo nedáš, dostaneš a dostali jsme branku do šatny. Ale v kabině jsme si řekli, že se s nimi dá hrát a že vzadu mají trochu problémy a vepředu víme o té útočné síle. Pak soupeř změnil rozestavení a zamáčkli nás, už jsme se tam nedostávali. Ale povedlo se nám vyrovnat. Jsem rád, že jsme to odmakali. Kluci si zaslouží velkou pochvalu."

Nejlepší hráč: Jakub Lončák.

Dan Vott (Přední Kopanina): "Domácí s námi hráli otevřený zápas, my jsme se dostávali do šancí. Za stavu 1:0 byl Vojta Ptáček ústřední hráč ve všem. Mohl dát zase klidně pět gólů. A když už šel na penaltu, tak ji měl proměnit, protože on neměl jít na penaltu. Nebyl na ni určený. Akorát si věřil, tak na ni šel. Vytknul jsem to i klukům, že ho neměli nechat kopat. Bylo to za stavu 0:0. Pak to napravil gólem, co dal. Všechno v tu chvíli hrálo pro nás. Pak jsme ale změnili rozestavení, protože nás soupeř zlobil ze stran v první půli. Druhá půle byla z naší strany naprosto v pořádku. Soupeř se nedostal vůbec k ničemu. Kromě té jedné střely. Bohužel gólové, soupeř to pěkně trefil. My jsme měli čtyři, pět šanci, kdy jdeme sami na brankáře... Bohužel ten gól jsme nedali. Nedá se nic dělat, bylo jasné, že série výher se jednou přeruší. Přišlo to tady. Neprohráli jsme, Tempo zaváhalo. Vzhledem k Tempu jsme ještě navýšili náskok, je to příjemný. Kdybychom vyhráli my i Tempo, tak si řekneme, jedeme dál. Víte, jak se to říká, udělat poslední krok je nejtěžší. Mrzí mě to v tom smyslu, že kdybychom na Tempo měli devět bodů, tak je to vlastně hotové. Ale, prostě jsme to oddálili. Uvidíme, co za týden. Je to i s pohárem třináctý zápas bez prohry. Je to těžké udělat takovou šňůru a jsem za ni rád. Snad za týden navážeme zase výhrou.

Nejlepší hráč: Luboš Kučera.

 

Sestava

Matějka - Kučera, Hovorka, Asad, Zelenka - Mainolfi - Šalanský, Razetto (64. Hollerbach), Mejdr (80. Bradáč) - Urban (K), Ptáček. Trenér: Daniel Vott.

Góly

44. Ptáček (0:1, as. Razetto)

FCPK Tv

odkaz na video: https://youtu.be/pVQjqIH676A

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Asad Ali90---
Bradáč Filip10---
Hollerbach Ben Rudi26---
Hovorka Petr90--
Kučera Luboš90---
Mainolfi Mattia90---
Matějka Ondřej90---
Mejdr Tomáš80---
Ptáček Vojtěch901-
Razetto Sebastián64---
Šalanský Oliver90---
Urban Daniel90---
Zelenka Filip90---


http://www.cafegirafe.cz/cs/nabizime/dorty-cukrovinky