FK Středokluky
15:4
[0:0]

Mix mladší a starší přípravky vyhrál přátelák se Středokluky.

Přední Kopanina - V sobotu odehrála přátelský zápas v domácím prostředí skupinka hráčů namíchaná z kategorií U9 a U11. Soupeřem byly Středokluky. Kopaňáci díky dobrému výkonu ve druhé a třetí třetině dokázali obrátit zprvu nepříznivý výsledek ve svůj prospěch a utkání tak vyhráli 15:4.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Dne 11.11. jsme odehráli přátelské utkání se Středokluky. Zápas probíhal po vzoru Csaplárovy pasti, když jsme první třetinu prohráli 0:3. Potom jsme si začali více přihrávat, kombinovat a díky dobrému odhodlání jsme už tu druhou třetinu vyhráli 11:0. V poslední třetině jsme už hru kontrolovali a pohlídali si ji výsledkem 4:1, proto celkový výsledek byl 15:4.

Moc se mi líbil výkon celého týmu, ale převážně Patrika Stepanka, který odehrál parádní utkání a skvělým způsobem zužitkovával své přednosti.

Lajn, Štefánek, Martínek, Stepanek, Neugebauer, Kolchar. Trenér: J. Řešátko.