^
26.11.2023 | 11:00 | P | Kopanina UMT
Starší přípravka (U11)
Břevnov
3:8
[0:0]

Na zasněženém hřišti starší přípravka podlehla Břevnovu.

Přední Kopanina - Dva týdny po konci podzimní sezony vyšli hráči starší přípravky zase do akce. I přes mrazivé počasí a napadlý sníh, odehráli na domácí půde přátelský zápas s Břevnovem. Kopaňáci však jakoby ještě zmrzlí lehce zaspali úvod do zápasu a toho soupeř využil. Modročervení se druhou polovinu zápasu zvedli, avšak Břevnov už si vedení udržel.


Hodnocení trenéra - Ivan Bryčka:

Dne 26.11. jsme odehráli přátelské utkání s Břevnovem. Ještě před zápasem bylo jasné, že nám nepřeje štěstí, jelikož celé hřiště bylo zasněžené. S pomocí rodičů se nám ale povedlo hřiště uklidit a začít včas, za což bych chtěl rodičům poděkovat. Také kvůli nemoci nám odpadlo pár hráčů a museli jsme si půjčit dva od protihráče. K zápasu bych řekl tedy to, že se nám klasicky nepovedl vstup a potřebovali jsme dvě čtvrtiny, abychom se rozehráli, ale to už bylo pozdě, a utkání jsme otočit nestihli.

První dvě čtvrtiny výkon týmu nebyl moc kvalitní, ale na dvě poslední jsme se trochu rozkoukali a začalo to vypadat jako fotbal. Z našeho týmu bych pochválil jenom hru Anderegga a přístup Rabeho.

Sestava

Anderegg, Kolchar, Rabe, Štěpánek, Bouton. Trenér: Ivan Bryčka.

Góly

1x - Rabe, Anderegg, Stepanek

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderegg Noah681--
Bouton Louis David Michel68---
Kolchar Denys68---
Rabe Jakub681--
Stepanek Patrick681--


www.otocr.cz