TJ Sokol Řepy
5:1
[2:1]

Starší dorost z poháru vypadává v prvním kole. Nezvládl zápas se Sokolem Řepy.

Řepy - Dne 13. 9. se odehrálo první kolo dorosteneckého poháru složeného z týmů do 19 let, které hrají 1. A třídu. Celek Přední Kopaniny se utkal se Sokolem Řepy. Shodou okolností se proti sobě tato dvě mužstva postavila před deseti dny v úvodním kole soutěže. Tenkrát vítězně vyšli modročervení výsledkem 5:1. A právě FCPK začala lépe i toto klání, když se už v osmé minutě ujala vedení po gólu Nováka. Domácí však uspěly srovnat o chvíli později. Ve 20. minutě pak přišel zlomový okamžik, kdy kopaninský Šimon Bíro zatáhl za záchrannou brzdu a rozhodčí vytasil červenou kartu. Hosté tak 70 minut dohrávali o deseti. Toho Řepy využily již pět minut poté, když se ujaly vedení 2:1. Za tohoto stavu se šlo do šaten. Po výměně stran to však už byl jen Sokol, který přidal ještě tři branky a porazil tak Kopaninu 5:1.

Hodnocení trenéra - Michal Jonáš:

Zápas proti stejnému soupeři, který byl tentokrat posílen o pět hráčů, co minule nehráli, a nám chyběl naš kapitán.

Začátek který nebyl špatný a dokonce bylo vedení na naší straně po gólu Nováka, kombinace úplně nevázla, ale byla znát změna na určitých pozicích a posílení soupeře, který nás hlavně větral po straně, a rychle srovnal. Jediné dva góly šly po centru ze strany, kde byl hráč prakticky sám. K tomu všemu přišlo vyloučení Bíra, a tak už to bylo nesmírně těžké, nicméně vyloučení nám paradoxně pomohlo a chvíli jsme převzali iniciativu, do poločasu to bylo jen 2:1 pro domácí. Avšak druhá půlka nám ukázala stinnou stranu fotbalu, kdy po chybě gólmana jsme dostali branku na 3:1, a poté posila hrající i za A tým domácích uprostřed hřiště doslova přesprintovala vše co jí stalo v cestě, a pohodlně skórovala na 4:1. Poté už to bylo jen dohrávaní z obou stran, ale domácím se podařilo dat ještě jeden gól, a tak nám vrátili ligovou porážku.

Mendl - Sokol (80. Bryčka), Manghi, Rahimič (56. Všetečka), Hauer - Novák (K), Šimek (66. Dimitrov), Bíro - Skalník (69. Peřina), Novotný (34. Hrubý), Smejkal (66. Chudada). Trenér: Kamil Chudada.

8. Novák (0:1)