^
12.11.2023 | 10:00 | M | Vyšehrad
FK Slavoj Vyšehrad
Starší přípravka (U11)
4:53
[2:27]

Starší přípravka zakončila podzim v duchu dosavadních výkonů. Desátá výhra sezony.

Vyšehrad - Skvělou první polovinu sezony završila starší přípravka v neděli na hřišti Vyšehradu. Kopaninská kategorie U11 odehrála od září jedenáct mistrovských utkání, a včetně tohoto jich vyhrála deset. V tomto klání si navíc modročervení připsali svou největší kanonádu za celý ročník. Vyšehradu nastříleli celých 53 gólů a do své brány obdrželi pouze čtyři.


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Poslední zápas podzimu jsme odehráli na půdě Vyšehradu. Před zápasem jsme si dali jasné pokyny, které chci, aby kluci plnili. Bohužel první čtvrtina nebyla úplně nejlepší a kluci byli jak zaražení. Další čtvrtiny už odehráli v parádním tempu a předvedli spoustu hezkých a týmových akcí. Nejvíc se mi líbil výkon Huga Plešnera, který sice nastřílel úctyhodných jedenáct gólů, ale hlavně byl po celou dobu motorem týmu. Taktéž krásným momentem zápasu byl přímý kop Noaha Anderegga, který už nejednou v této sezóně dokázal, že toto je jeho parketa. Tento zápas jsme předvedli, že se dá předvést parádní výkon i bez zbytečného sólování, a že umíme hrát pěkný fotbal. Jsem rád, že jsme tímto výkonem zakončili podzimní mistrovskou část a doufám, že na to navážeme i v dalších zápasech na jaře!

Sestava

Anderegg, Soukup, Plešner O., Plešner H., Zámečník, Bouton – Janda, Holuša, Rak, Veselý S., Hanus, Hrdlička, Froleš, Veselý T. – Kysela, Sláčík. Trenér: J. Řešátko.

Góly

11x - Plešner H., 6x - Kysela, 5x - Hanus, 4x - Janda, 3x - Hrdlička, Soukup, Anderegg, 2x - Froleš, Plešner O., Bouton, Zámečník, 2x - Sláčík, 1x - Holuša, Veselý S.

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Anderegg Noah683--
Bouton Louis David Michel682--
Froleš Filip682--
Hanus Matouš685--
Holuša Marek681--
Hrdlička Lukáš683--
Janda Václav684--
Kysela Tadeáš686--
Plešner Hugo6811--
Plešner Otakar682--
Rak Maxmilián68---
Sláčík Alex682--
Soukup Tomáš683--
Veselý Sebastián681--
Veselý Tobiáš685--
Zámečník Tadeáš682--


www.mmreality.cz/