^
25.08.2023 | 16:00 | P | Př.Kopanina
Starší dorost (U19)
SK Střešovice 1911 U18
2:5
[0:1]

Dorost sehrál přípravu se Střešovicemi. Porážka, ale krásný trestňák Bíra.

Přední Kopanina - Dorostenci Kopaniny se připravují na blížící se začátek sezóny. Po soustředění ve Zduchovicích a navazujících tréninkových jednotkách přišla série přátelských utkání. Namíchaný tým staršího a mladšího dorostu si pozval na domácí stadión U Drahušky sousedy střešovický tým U18. Góly Kopaniny dávali Novák z penalty a Bíro. Ten se trefil nádherně z trestného kopu.


Hodnocení trenéra - Michal Jonáš :

Po prvních 10 minutách se mohlo zdát, že hostující tým zůstal ještě v kabině a hráli jsme my. Nicméně potom se hra úplně obrátila, jak kdybychom nechtěli hrát, až na výjimky. Celkově to byl zápas takových úseku, v jednu chvíli jsme měli hezké kombinace a nebylo to vůbec špatné a hned na to, zase v obraně jedna díra vedle druhé a naše špatné bránění náběhu, chyběl nám střed a vlastně záložní kraje jsme vůbec nezapojili. Byl to první zápas proti silnějšímu týmu a v silné sestavě jsme nehráli špatné utkání, nicméně jsme zkoušeli na různých pozicích různé hráče a bylo to znát, že né všechno funguje, nicméně tam jsou prvky na kterých se dá určitě stavět do sezóny. Škoda je, že jsme dostávali opět velmi laciné góly po chybách nebo nedůrazu. Za zmínku stojí moc hezky trefená standardní situace od Šimona Bíra, a to jak odehrál první zápas za starší Chudada. Pochvalu zaslouží za výkon i Rahimič a Novák.

 

Sestava

Mendl - Bíro, Hauer, Hrubý, Novotný - Sokol, Sellers, Novák, Smejkal - Chudada, Rahimič. Náhradníci: Amir, Bryčka, Nachtman, Bouzek, Živkovski, Štěpánek. Trenér: Michal Jonáš.

Góly

Novák z pen. (1:4), Bíro (2:4, as. Smejkal)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bíro Šimon901--
Bouzek František90---
Bryčka Ivan90---
Hauer Daniel90---
Hrubý David90---
Chudada Štěpán90---
Mendl Miroslav90---
Nachtman Tomáš90---
Novák Miroslav901--
Novotný Vincent90---
Rahimič Omar90---
Sellers George90---
Smejkal David90---
Sokol Tobiáš90---
Živkovski Danail90---


www.fcpk.cz/restaurace.php